Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ügyetlen vagyok labdajátékokba...

Ügyetlen vagyok labdajátékokba. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. magas vékony testalkat. Kb az összes labdajátékban teljesen ügyetlen (foci, kézi, kosár stb). Tudom, hogy jól játszani úgyse fogok ebből adódóan, mert már 3 éves korban el kellett volna kezdeni játszani, de egy alapszintű tudást szerintetek még lehet szerezni? Hogy azért a haverokkal mégis be tudjak szállni a játékba, meg hogy ne nevessenek körbe tesiórán :D

Hogy lehetne az (labda)ügyességet fejleszteni?


2011. ápr. 27. 22:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Gyakorolj minél többet...
2011. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

gyere hozzám segitek:D 15L


amúgy elözö mondja jól gyakorolj sokat!!!

2011. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

labda ügyesség :D

ne pocsékold hül.yeségre az idpőd, gyakorolj harcművészetet.

2011. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
14:08: Segítesz? :P :DD
2011. ápr. 29. 15:18
 5/11 anonim válasza:
ja
2011. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:52


A harcművészet remek dolog, de nem így kell rávenni egy embert, sőt sehogyse. Aki harcművészetet tanul annak tudnia kéne, szerintem te valami csoportos hülyeségre jársz ahol csak technikákat mutatnak. Szóval nem konyítasz hozzá semmit, nem tudod miről szól.

2011. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

69% benézted.

fölösleges lenne negatív dolgot írnom, mert úgysem utazom el aztán az ország másik végébe hogy nyakon vágjalak és meglásd mit tanulok, tehát egymás edzésének leszólása helyett inkább elvi problémára reagálnék:

valaki ügyetlen. nem kell rávenni hogy harcművészetre járjon, hozzánk pláne ne jöjjön a sok tehetségtelen gy.kér (Kérdező, ez nem Rád vonatkozik!!!) de ha nem akarnak olyan bénán élni és meghalni mint az ember-korcsok jelentős része, akkor elkezd harcművészkedni. vagy nem és csinál mást, megelégszik vele.. de a normális út nyitva van mindenki előtt. én felhívtam a figyelmet :)

2011. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
krav-magázok amúgy :D de most itt a labdaügyességről volt szó. jöhetne válasz arra is :D
2011. ápr. 30. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:
harcművészettel fejlődnének mindfenféle motorikus képességek, így a "labdaügyességed" is. vagy mi.. :D
2011. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
azzal sokat nem tudsz tenni mert ezek a génjeid tesin ha kinevetnek ne játsz velük am énsem vagyok bennük valami ügyes de gyakorolj és így azért az alapokat megtanulod de ne emészd magad miatta
2011. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!