Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » FOCI gyakorlás? Bővebben lent

Ywii kérdése:

FOCI gyakorlás? Bővebben lent

Figyelt kérdés
nem tudnátok valami tippet adni hogy gyakoroljak hohy jó focista legyek?15/F
2011. ápr. 30. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

fuss, dekázgass, és legyél céltudatos

ja és nem árt ha eljársz valami sportegyesülethez focizni

2011. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a honvédhoz pl, ahol jó az utánpótlásképzés!
2011. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

járj edzésekre. Dekázás nem sokat ér nem freestyle

fuss sokat erősitsd a lábadat és ha van otthon placotok(udvar) és ha van egy csupasz fal akkor paszolgasd a labdát belsővel 10-et madj a másik lábaddal, utánna külsővel, fejjel dobd fel és vedd le a labdát


milyen poszton akarsz?


ha kapus dobd fel és kapd el ugorva kétkézzel és dobd a falnak közelről erősen és reflexből kapd el

és vetődj füvön vizben homokban


védő beállást gyakorold odalépsz test a testel gyurd ki magad és ha jön beállsz és lepatan rólad


ha csatár akkor menny le a pályára és vezesd a labdát kölsővel, belsővel, sprint be és lődd le gyakorold videórol cseleket


lőj 11-est szabadokat stb. 15 évesen már lehet késő de a helyi csapatban ha jó leszel 2-3 év múlva bevehetnek..


én kisebb voltam rengeteg focisztam egyedül tudtam mindent most kijöttem belőle ne héz viszaesni nem is megy annyira és maradtam kapus (minden voltam ami csak lehetett)

2011. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!