Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnák felkerülni egy...

Hogyan tudnák felkerülni egy nagyobb csapathoz? (pl Eto)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok...

azt mondják ,hogy akkor már késő elkezdeni a focit:(

ez vajon igaz?

Mert ha felnövök akkor focista szeretnék lenni.

Amúgy télleg rengeteget kell futni?És miket gyakoroljak ,hogy kiváló labdarúgó váljon belőlem???


2011. máj. 2. 17:53
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
15 évesen kezdtem el a focit, és úgyérzem, simán megvagyok olyan szinten akik pl 5 éve tolják. És élvezem is.
2011. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek :) (szerintem én is vagyok olyan jó mint páran az eto u14 vagy u15 ben )

remélem sikerül :) mondjuk külföldön szeretnék játszani de nem barca vagy real hanem egy kisebb csapat pl. totenham ,blacburn rovers ilyesmik vagy angol másodosztály :D:D:D

ott mennyi lehet a fizu másodosztályban????

2011. máj. 4. 05:58
 13/22 anonim ***** válasza:
Oda nemfogsz kijutni előre szólok,neérjen nagy csalódás :)
2011. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
hiába tépjük a szánkat úgylátom, hogy ahoz 5-6 évesen elkell kezdeni...a forma 1-be is 6 évesen elkell kezdeniük gokartozni, másképp nem jutnak be. ha 14 évesen kezdik, akkor max csak a b kategóriás jogsiért mehetnek már
2011. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

én már 7 éves korom óta focizok :)

am jó nekem a b csapat is csak külföldön...

2011. máj. 4. 18:08
 16/22 anonim ***** válasza:
de 7 évesen már csapatban kellett volna lenned, ezt nem fogod fel? neked hiába papol mindenki
2011. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
:S de szar...
2011. máj. 4. 19:47
 18/22 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, ha ragaszkodsz a focihoz légy pl. bíró. Tölts le valamit az MLSZ honlapjáról. Egy másik kérdésben halltam, hogy ott vannak képzések. De szerintem próbálj más helyen keresgélni, ne rögtön ide gyere. Kérdez szakértőket!
2011. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Ne is hallgass rájuk 14 évesen elkezdtem csapatba focizni (PERSZE LÁNY VAGYOK) és most Németországba játszom Bundesliga 2-be Madenbürger cspatában úgyhohy ha most elkezded még akármi lehet belőled csak soha ne add fel... sok szerencsét.:)
2011. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A női bajnokságokban kissé kevesebb a konkurencia mint fiúknál...
2011. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!