Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek érdemes lenne-e...

Szerintetek érdemes lenne-e eligazolnom egy megyei másodosztályú u21-es ificsapatból egy NB2-es szintű U17-es csapathoz 15 évesen?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogyha maradok a megye 2-es csapatnál, akkor az edző felvisz a nagycsapatba, és szívem szerin maradnék, mert szeretem nagyon ezt a társaságot és jó a légkör. Az NB2-es csapatnál viszont többet lehetne fejlődnöm talán, de a társaság és a légkör nem olyan jó. És 15 éves vagyok szóval szerintem nagyobb megtiszteltetés egy nagycsapatban focizni ennyi idősen. A megye 2 nagycsapat szerintem jobb dolog, mint az NB2 u17.
2011. jún. 26. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jobb a légkör maradj ott.Ha rosszabb a társaság nem tudsz annyira fejlődni hiába NB2-es. Maradj a megyeiben.
2011. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Énis ezen a véleményen vagyok inkább, de bizonytalan vagyok. Köszi a véleményedet.
2011. jún. 26. 22:02
 3/8 anonim válasza:
A helyedbe én megprobálnám legalább egy fél évre a nb2-es u17es csapatban, ha nem teccik vagy nem jönnek össze ott a dolgok legfeljebb vissza mész a régi csapatodba..énis szinte ugyan ebbe a helyzetbe vagyok csak én megye 1.osztályban jáccok u16 és u19ben és nb2es u17be igazolok..:D
2011. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy maradok még egy fél vagy egy évet a megyeiben, mert ifiben most váltam kezdőemberré. Seriben is tudnék játszani, ott csk vagyok. Meg nagycsapatban számítanak rám jövőre, ezért nehéz döntés.
2011. jún. 26. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:
menj a NB2-esbe és ha nem tetszik menj vissza
2011. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Maradj. Mert ha elmész és visszaméssz már nem biztos, hogy szükségük lesz rád.
2011. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát profi focista már nem nagyon lesz belőled ha maradsz. Ha nem is cél, akkor inkább maradj
2011. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a focival akarsz foglalkozni akk menj ha csak hobbi akkor maradj.
2011. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!