Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Drága sport a tenisz?

Drága sport a tenisz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 14:32
1 2
 11/19 anonim válasza:
Messze nem a legdrágább.:D De szerintem azért elég drága. 1 hónapja kezdtem teniszezni. Az edző 5500 ft-t kér edzésenként. A cipőm 18000 ft-ba,a ruhám 12500 ft-ba,az ütőm 20000 ft-ba került.
2011. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Csatlakozom.. drága sport.. de nem mindegy,hogy akarsz teniszezni. Edzővel havi 14.000(ahova ismerős járt ott annyi volt), ha csak hobbiszinte pályán akkor kevésbé drága. Ütőt érdemes jobbat venni pl:Wilson,Babolat,Head stb,a kínaira felesleges pénzkidobás,ill mint már előttem írták jó minőségű cipő érdemes...:)
2011. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ha edzésre akarsz járni, akkor drága.
2011. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kinek hol kezdődik az hogy drága!Pl.:egy normális ütő alapból 30ezernél kezdődik!Én is 32ért vettem az enyémet de arról legalább tudom hogy jópár évig bírja!Akkor az oktatás oktató függő!Teniszcipőt már 10ezerért is vehetsz meg sztem olcsóbban is!De a konkrét válasz az hogy igen drága, de a sí szerintem drágább(amatőr hobbi szinten írtam)
2011. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Sok idióta!


Én 3000-ért járok egyedül egy oktatóhoz, ebbe benne van a pálya, az ütő, labda, oktatás, magánedző.

Cipő: Rohadtul a 2 éves utcai sport cipőmbe mentem. Az elején minek teniszcipő? Ja, hogy valaki gyémántos csuklópántot is vett?


Szóval nem drága!


Javaslat: Menj oktatóhoz, ahol az alapütéseket elmondja, begyakoroljátok, aztán keress teniszpartnert és kész. Nem kell se teniszcipő az elején, se ilyen baromság. Ütőt meg lehet venni a vaterán, apródon stb.


Ha a top 100-ba akarsz kerülni nagyon drága, ha csak a szórakozás, élvezet a lényeg, akkor olcsó.

2014. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Ja meg akinek azaz első, hogy teniszruhát vegyen, teniszcipőt, azaz igazi sznob, és sose fog még a kerületi versenyen se semmit elérni.


A braziloknál, ahol a foci a minden, a szegény gyerekek a homokban, porban, utcán, mezítláb fociznak, az élvezetért. Nem az az első, hogy NIKE 40.000-es sport cipőt vegyenek.

2014. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Azért én a 2 éves sportcipobol, a vateras utobol es a 3000ftos óránkénti díjból oktatóval együtt, nem indulnék ki.


Egy jó ci

2015. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

pőt nyilván meg kellett venni vmikor, irreleváns hogy 2 éve es eddig nem használtad. Ha meg nincs jo cipőd akkor venni kell.

Ütőt hogy találsz e jót a vateran az lutri.

Az óradíj szokatlanul alacsony, ezzel nem érdemes kalkulálni. Az oktató díja 3000fttol indul, a palyae 2000-tol minimum óránként.

2015. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A sznobok pedig előrébb jutnak általában mint a csórók. Nehogy már annak kelljen elnézést kérni aki megveszi a normális cuccokat edzésre és kifizet egy korrekt összeget egy normálisan karbantartott pályáért es annyit fizet az oktatónak is hogy ő se hal éhen.
2015. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!