Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elkezdhetek kézilabdázni 19...

Elkezdhetek kézilabdázni 19 évesen?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, sosem kézilabdáztam, de mindig is szerettem volna. Hetek óta kutatok a weben, telefonon kérdezősködök hol kezdhetném el, de választ nem kaptam. Nagyon szeretnék később verseny szinten kézizni. Nem akarok lehetetlent, nem akarok válogatott lenni,stb... Csak egy csapatot, ahol megtanulhatom a játékot, majd később egy olyan csapatot, ahol verseny szinten teljesíthetek.

Tényleg ennyire be vagyunk skatulyázva, hogy akinek a szülei nem tették be 6 évesen egy kezdő csapatba, akkor már nem is teljesíthet jól?!... :(

Ha van valakinek ötlete, hogy most mi tévő legyek, várom válaszát.

Köszönöm. :)


2011. jún. 10. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ballagj el a városodban lévő kézilabda szakosztályhoz, és kérdezd meg tőlük.

Versenyszintre nyilván nem fogsz már eljutni, de lehet hogy oktatnak hobbi kéziseket is.

2011. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elballagtam már egy jó pár egyesülethez, meg telefonon is beszéltem velük ezért kérdeztem itt meg! de még mindig nem kaptam választ...

Amúgy Pesti vagyok, belvárosi... és ez benne a legdurvább h így se találok csapatot, mert "kiöregedtem" ebből állítólag.

Aki tudja a választ, csak az írjon, nem kell a rizsa. Köcce!

2011. jún. 10. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 17. kerületben tudok egyet ahova szerintem 100% hogy jöhetnél, csak ha a belvárosban laksz akkor az egy kicsit messze lenne neked.. =/

Én is 18 évesen kezdtem el, idén januárban kezdtem ennél a csapatnál és a következő szezonban már talán versenyre is mehetek! :)

2011. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
én 13 éves vok és 3-4 éve kézizek :D
2011. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%

Én is 13 éves vagyok és 3-4 éve kézlbdázok a suiban.

A sulival versenyeken is idulunk.

Mostmár a felnőtt csapat edésére is járok.

De sztem nem késő elkezdeni!

Sok sikert!!!!!

:)

2011. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia!nem szeretnélek megsérteni de már tényleg kicsit úgymond ,,kiöregedtél".bár lehet h még találsz olyan helyet ahol bevesznek.:)azért szurkolok!!!:Dkedves második válaszoló!melyik egyesületre gondoltál?A Lakóhelyre?
2011. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én azt javaslom előb szerevezd be magad az iskolai csapatba.

Ott meglátod milyenek a képességeid.

Én 11 éves koromba kezdtema kézilabdát és 14 évesen felyetzem be bal szélső ésirányíto voltam, de inkáb szélső.

Kézilabdában a testi adottságaid sokat számítanak.

Például, hogyha balkezes vagy akkor több azesélyed mint egy jobb kezesnek mivel keveseb bal kezes kézilabdázó mint a jobb.

Kézilabdában pedig minimum 2 posztra kell bal kezes játékos.

Jelenleg a nagy csapatoknál is bal kezes hiány van.

Pl: Hanburg

2011. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!