Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintem elég jól focizom....

Szerintem elég jól focizom. De nem tudom hova jelentkezzek és hogyan! Rengeteg csapatba bevettek már csak ha ilyen kicsi csapatokban játszom. Nem fedeznek fel soha! Valami tanácsot kérhetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek amúgy Romániában élek ami lényegtelen de 13 éves vagyok:D kérlek válaszoljatok
2011. júl. 8. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen _szerinted_ jól focizol... ha azt írod, hogy nem fedeznek fel akkor nyilván az a szerinted nem elég másoknak is, szóval ne becsüld túl magad. Amúgy próbálj meg valami városhoz menni játszani majd, ott lehet több az esélyed a feljebb jutáshoz, illetve vannak sport iskolák is.. nem tudom ott hogyan van az oktatás, de ha van olyan hogy sport tagozatos szakközépiskola, akkor majd oda mehetsz pl., vagy van biztosan valami olyan suli is, ami elsősorban a focira fekteti a hangsúlyt, "foci suli"
2011. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:D igen van...
2011. júl. 9. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!