Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A kézilabdameccs miért olyan...

A kézilabdameccs miért olyan fontos? és mennyire is fontos. Nálunk olyankor a tv előtt átmnenni is bűn.

Figyelt kérdés
általában a férjek nézik.. meg az autóversenyt, focit...stb.Ki melyiket?
2009. ápr. 4. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
en a Hokit szerettem es mindig megnezek minden meccset es kijarok meccsre vagy utazok h nezzek fanatikus szurkolo vagyok s ezert nezem a helyszinen, a kezilabda a masodik kedvenc a focit meg utalom
2009. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%
Egyes sportszociológusok szerint azért van a mai világban ekkora jelentősége a sportnak, és azért a férfiak körében elsősorban, mert az emberek háború iránti igényét elégíti ki, csak békésebb formában. Pontosabban nem a háború igényéről van elsősorban szó, hanem arról, hogy miután azonosulok egy csoporttal, a csoport győzelme az én győzelmemmé és ellenfele az én ellenfelemmé (fanatikusoknál kvázi ellenségemmé :D) válik. Az embereknek valamiért szükségük van arra, hogy tartozzanak egy olyan csoporthoz, melynek tagjaként győztesnek érezhetik magukat.
2009. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nő vagyok és nézem a kézilabdát, hokit, atletikát, sielést, olimpiát foci Eb-t VB-t. Odaégetem a vacsorát és a gyerekek másfél óráig maradnak a kádban (ha a párom nem zavarja ki őket).
2009. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lányom állandóan a zenecsatornát nézi és elhanyagolja a tanulást. A feleségem a családi sorozatokat szereti, emiatt nem törődik a háztartással. Esküszöm, mihelyt vége a futballszezonnak, kidobom a televíziót!


Ez egy ilyen dolog. Nem mindenki ilyen, de ha az a szórakozása, az a szórakozása. Örülj neki, hogy nem k.rvázza el a pénzt vagy nem egy gépbe dobálja.

2009. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

nekem az tapasztalatom, hogy a focin kivül minden csapatsportban jók vagyunk (vizilabda, kézilabda, jéghoki) meg ezenkívül kajak, kenu stb stb


én épp ezért nem is értem miért kell a focit úgy nyomatni, bár most javulunk abban is, csak kár h már minden közvetítés kábel tv-n megy, a forma1 en kívül

2009. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,én is imádom a kézit,szinte minden meccsét megnézem.A kedvenc csapatom az MKB Veszprém,ha ők játszanak akkora hangzavart csinálok amikor gólt dobnak:)

Nem tehetek róla a véremben van,apuval meg tesómmal szoktuk nézni:)

A kézi után jön a F1 azt is szeretem:)És a kedvenc pilótám Kimi Räikonnen!


Szóval ezeket örököltem,apum is szereti:D

14/L

2009. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok és nagyon szeretem a kézilabdát. Nekem a kedvencem az MKB Veszprém, a kedvenc játékosom Császár Gábor, és hetekig sírtam Cozma után.

Nekem ez a véremben van, anya átlövőként játszott, és apám is kézilabdás volt.


13/l

2009. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A férfiak foci iránti imádatát a tesztoszteronnal tudom összehozni :D

Nade komolyra fordítva a szót, én nő létemre rajongok a sportközvetítésekre: kézi, kosár, atlétika, úszás, kajak-kenu, póker és 10 éve F1, meg ami éppen aktuális. Aki maga is sportol, az talán jobban átérzi a versenyszellemet, de ha csak egyszerűen kiválasztasz magadnak véletlenszerűen egy emberkét/csapatot (ha pártatlanul nézek valamit, mindig az esélytelenebbnek szurkolok) és elkezdesz nekik drukkolni és végül sikerük lesz, akkor te is átérzed az örümüket. Egyszer próbáld ki úgy igazán, talán bejön :) Jó kikapcsolódás is lehet ;)

2009. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!