Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van ilyen vonal? FONTOS!!!

Van ilyen vonal? FONTOS!!!

Figyelt kérdés

A kérdésem: A fociban van-e olyan VONAL, ami úgy nevezett ,,határvonal"?

Mire gondolok:Elmesélem nálunk hogy is szokott lenni( 12/L)

Tesiórán én mindig rossz csapatba kerülök...úgy értem ,hogy Van egy bizonyos Sári a csapatban...meg egy Szabina meg egy Kriszti . Sári: ált.erős csatár ,ritkán kapus(alacsony)

Szabina: ERŐS Csatár ,Sokszor kapus (ezekben jó!)

Kriszti : Jár foci ,mindig kapus (jó kapus!!)


Ezeket azért írtam le ...mert így könnyebb lesz mergérteni.

De jöjjön a történet.

Szóval én ált. vagy Szabinával vagyok (cetliket húzunk amin rajtA VANNAK A lányok nevei.)

és Szinte SOHA Sárival,és Krisztivel.

és Sári mindig úgy 5-10 centiről ,1 méterről....stb. NAGYON KÖZELRŐL rúgja a gólt! nem tudom ez menyire ér...

a kérdésem: hogy nincs-e ,vagy legalábbis nem lehetne-e bevezetni egy VONALAT ami meghatározz h mettől lehet gólt rúgni vagy mettől ér. ?????

FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MErt már az idegeimre megy Sári mert ÁLLANDÓAN ------------ kábé ilyen távolságról rúg! 1.kérdés ezek érnek-e?

2. nincs olyan vonal?

JA és képzeljétek h egyszer volt olyan h SZÓ SZERINT KOMOLYAN MONDOM A KAPUBAN VOLT ÉS ONNAN RÚGTA A GÓLT! ÉS VOLT KÉPE AZT MONDANI H AZ ÉR!(DE OTT VOLT A KAPUS,ÉS MÉG A KAPUSBA IS BELERÚGOTT!

köszi!



2012. ápr. 1. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják lesnek tehát ha az elenfél kapujába várja a gólpasszt akkor azért kiállításal lehet büntetni:)
2012. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:DDD


Nem, nincs ilyen vonal :D Meg kell akadályozni, hogy közel jöjjön.

2012. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem...:((( a fenébe! hát köszi... :)
2012. ápr. 1. 19:15
 4/6 anonim válasza:
szögesdrót nem jó?
2012. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
HAHAHA! hanyon vicces! >:(
2012. ápr. 15. 19:38
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon *
2012. ápr. 15. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!