Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kell kézilabdázni?...

Hogyan kell kézilabdázni? Hogyan lehet könnyen megtanulni?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen 14 éves vagyok..
2011. júl. 26. 19:19
 1/9 Loach ***** válasza:
könnyen úgy, hoyg ha odafigyelsz, hogy mit mond és mit mutat az edző. Keress egy amatőr csapatot. Előtte persze nem árt ha elolvasod néhányszor a szabályokat :) kezdésnek pl jó ha a tesitanárodat megkéred, hoyg mutassa meg, hogy kell dobni, és esni..nekik ezt tanulni kell, szal elméletileg tudnia kellene.
2011. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi. de itthon szeretnék gyakorolni (még ebben a pár napban)
2011. júl. 26. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves vagyok,3 éve kézilabdázok,a Tatabány carbonex KC serdülőjében játszok.Otthon nem igazán tudsz gyakorolni egyedűl,a felugrást tudod a dobást meg egy két cselt,hiddj nekem,ha részletesen tudni akarsz mindent írj erre az emal-re: kamubandi@citromail.hu
2011. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

oké.majd írok valamelyik nap. :)

és köszi

2011. júl. 28. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:

először tanuld meg a szabályokat

és otthon nem tudsz gyakorolni mert a kézilabdával kitörnéd az ablakot :D

2011. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oké :D

és mik a szabályok?

2011. júl. 30. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:

kérdezz meg valakit személyesen olyat aki ért hozzá mert itt gyakori kérdéseken nem fogom elmagyarázni xD

vagy keress rá wikipédián, googlen, de szerintem csak játék közben lehet megérteni igazán

ja meg ha megnézel egy két kézilabda meccset abbaól is megtudsz néhány dolgot

2011. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 7 éve játszok már.azt ajánlom h menj el egy csapat edzésére, és nézd meg őket.annyit tehetsz h eljársz futni(sokat)sprintelgetsz és egy kis izmosítás,erősítés sem árt.ha van olyan csapat ,ahol szívesen játszanál (kezdő.vagy egy normál szintű klub,szval olyan ahol nem "sztárjátékosok vannak")akk oda bejárhatsz edzeni sztem,főleg ha a csapattagok is szívesen látnak és segítenek.megnézel pár meccset,érdeklődsz játékosoktól,de a legjobban edzésen tanulsz azért.ha van vmi kérdésed ,írj nyugodtan:)

sok szerencsét!

16/L

2011. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jójó és köszönöm :D
2011. júl. 31. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!