Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a kedvenc futball...

Melyik a kedvenc futball bajnokságod? és azon belül melyik a kedvenc csapatod?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 10:34
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
olasz Serie A - Inter
2011. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Premier League - Man. City
2011. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

szerintem az angol bajnokság a legszínvonalasabb

viszont a spanyol élvonalbeli csapatok a legerősebbek

a német bajnokság mindig kiélezett

az olasz és a francia bajnokságban nem látom a fantáziát

és szerintem a holland bajnokság a legélvezetesebb mert mindig az utolsó meccsen dől el a bajnokság sorsa és van egy-két világszínvonalú csapat(PSV, Twente, Ajax) akik nagyon kreatív futballt játszanak, és szerintem az nagy hülyeség hogy az uefa szerint csak a 10. legerőseb bajnokság és megelőzi a román, és az ukrán bajnokság.

2011. aug. 8. 10:49
 4/24 anonim ***** válasza:

NB1 Ferencváros


Miért lenne erősebb a holland bajnokság a románnál vagy az ukránnál? A Sahtar például manapság a legerősebb klub kelet- és közép-európában. Akármelyik holland csapatot elverné. A román csapatok múlt évi nemzetközi mérkőzéseit ha megnézed: minden évben eljut egy vagy több román csapat a BL csoportkörig, még hollandoknál örülnek ha 1 eljut. Az EL-ben is az elmúlt években is több román csapat volt mint holland. Összefoglalva a hollandnál az ukrán biztos hogy erősebb, de a román sem gyengébb nála.

2011. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Premier League - Liverpool FC
2011. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%

Spanyol-Real Madrid


azért azt megnézném ahogy akármelyik holland csapatot megverné a sahtar.. ajax elverné de lehet még a psv is.. meg a fradi muhahahahhaha :DDD

2011. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Spanyol, Barcelona
2011. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
a fradi drukkerének üzenem hogy nem egy csapat határoz meg egy bajnokságot, a sahtar csak egy csapat de a többi ukrán csapat egy nagy nulla. a hollandok meg biztos hogy nem örülnek egy bl szereplőnek mivel a holland bajnok a bl csoportkörben indul. románokról ne is beszéljünk épp pár napja esett ki a VASLUI a TWENTE ellen.
2011. aug. 8. 16:11
 9/24 anonim ***** válasza:

Premier League - Manchester United

a Liverpoolsonak mondom h CHAMP19ONS! ;-)

2011. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az ukrán bajnokság egy kétcsapatos bajnokság igen, de ha megnézed a spanyol is az, mégis erősebb liga, mint az angol... Én erdélyi vagyok, ezért a román focira kicsit több rálátásom van és hidd el erős bajnokság. A Twente egy holland élcsapat, a Vaslui meg egy román középcsapat, tehát például a Steaua is simán kiverne egy holland középcsapatot. De például most a Gaz Metan is kiverte a Mainzot az EL-ből. :)
2011. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!