Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményed a Barca Real...

Mi a véleményed a Barca Real meccs végéről?

Figyelt kérdés

Konkrétan a Mourinho féle "szemtelenkedésről" és a Marcelo féle esetről?

Én sajnálom hogy így végződött a meccs mert az első félidő fantasztikus volt. Nem volt ez méltó befejezése a meccsnek.


2011. aug. 18. 13:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2011. aug. 18. 13:58
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a Realnak kellett volna megnyernie a meccset, a bíró hibás ítéletet adott Marcelonak, mert amint láttam a labdára ment. És a barcelona-fanokat nem szeretném elkeseríteni, de nahgyon nekik kedvezett a bíró! És akárki akármit mondd Mourinho-ra, akkor is ő marad a világ egyik legjobb edzője!
2011. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Na ez egy vérbeli Real drukkeres nyilatkozat volt. Csak a színészkedés most lemaradt. De a bírózás még mindig megmaradt úgy látom.:D
2011. aug. 18. 14:33
 4/19 anonim ***** válasza:
de tényleg ez az igazság az a csöves farkas norbert is ugy drukkol a barcelonának mintha annyira értene a focihoz még a nveket ugy kiabálja mintha valami helyzet lenne
2011. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A kérdés kiírójának:

Én nem vagyok Real-fan, hanem Interista vagyok, de ettől függetlenül a szép és sportszerű foci nálam az első, ha kikap a kedvenc csapatom, ha nem. Ha egy csapat nem sportszerű, akkor az a szememben csak egy porszem lesz. Nem olyan lesz, mint egy rendes csapat, amelyik sportszerűen játszik.

2011. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Függetlenül attól hogy milyen drukker az ember azért azt észre lehetne venni hogy Marcelo nem labdára ment és a bíró nem kedvezett senkinek. Jól vezette a meccset bár a végén nagyon eldurvult a meccs. Szerencse hogy nem sérült meg Fabregas. Nézd vissza majd az esetet és nézd meg Marcelo fejét ahogy jön le. Mint egy pszichopata.
2011. aug. 18. 14:59
 7/19 A kérdező kommentje:
Mourinhonál ellenszenvesebb ember viszont nem hiszem hogy van. Bár a csapatánál van jelentkező erre a posztra nálam több is..
2011. aug. 18. 15:03
 8/19 anonim válasza:
egyértelműen a barca jobb csapat mint a real barca most a világ legjobb csapata messi pedig a világ legjobb focistája ez a tény jöhet itt cronaldo meg mindenki 1 biztos messi a világ legjobb focistája!
2011. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
ja persze xd akkor az argentín válogatottban miért nem tud ilyen eredményeket elérni nyerhet bl-t,nyerhet bajnokságot,de egy biztos hogy világbajnoságot sohasem fog nyerni és le lehet pontozni ezért de ez az igazság
2011. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Messi alaposan rájátszott a dologra, de ha Marcelo tényleg komolyabban találta el, pirosat semmiképpen nem ért az eset...

Mourinho pedig semmi egyebet nem csinált, mint hogy megfricskázta a másik illetőt...

2011. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!