Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményed a Barca Real...

Mi a véleményed a Barca Real meccs végéről?

Figyelt kérdés

Konkrétan a Mourinho féle "szemtelenkedésről" és a Marcelo féle esetről?

Én sajnálom hogy így végződött a meccs mert az első félidő fantasztikus volt. Nem volt ez méltó befejezése a meccsnek.


2011. aug. 18. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
hát nem tudom , kinek kedvezett a biró, mindenki dönte el maga, de azért felhivnám a figyelmet a Pepe -féle dolgokra, amikre nem nagyon kapott lapokat, vagy legalábbis egy pirosat.. és ez van Barca jobb, el kell fogadni..:)
2011. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Na igen, Pepe az tényleg favágó :D Igaz, hogy D. Alvest nagyon utálom, de az első meccsen történtek után örülhet, hogy Pepe vandalizmusánál nem repült fel a lelátó legfelső karéjára. :D
2011. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nagyon jó meccs volt, barki nyer megérdemelte volna

nem mondanám a bíróra hogy rosszul vezette a meccset, szerintem jó ítéleteket hozott


Pepének tán' kioszthatott volna egy lapot, de ha kiállítja akkor legalább akkora bunyó lett volna mint a végén...


Marcelo kiállítása teljesen jogos. Bár azt hozzá kell tenni h Fabregas rájátszott az esetre, de egyértelműen nem a labdát akarta elrugni.


Én Manchester United drukker vagyok, tehát nem mondhatják rám h h*lye barcás, meg persze biztos relaos vagy :)


Amúgy tudom h sokan szidják Mourinhot azért amit a meccs végén tett, de én ezekért a kis "huncutságai" (xD) miatt nagyon nagy figura :D


Ez alatt nem azt értem amikoe a játékosai karate mozdulatokkal aprítják az ellenfelet, de ahogy sajtót manipulálja meg hasonlók :D legalább nem egy kis tutyi-mutyi besz*ri edző

2011. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

minek írod ki a kérdést ha arra vársz hogy mindenki a Realt fikázza? Mert nálam nagyon ez jött le a részedről.......



egyébként történt már rosszabb is, nem kell túl lihegni a dolgot

2011. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Csak annyit kérdeznék a Barcelona drukkerektől, hogy ha már a sárgalapok, meg a favágózás is szóbakerült, Messi meg Villa miért nem kaptak sárgát egyik alkalommal sem, pedig sipszó után elrúgták a labdát mindketten. Hol a fair play amit a hires Barcelona csinál? Valdés undoritó megmozdulása az első meccsen teljesen szabályos volt igaz? Vagy a szerdai meccs félidében fel locsolták a Reál térfelét, hogy nehezitsék a dolgukat. Vagy busqets mascherano alves és még sorolhatnám szinészkedései.. és ne jöjjön senki azzal hogy mert CéRonáldó mennyit szinészkedik. Lehet hogy néha, viszont mutass el classicó ról készült felvételt amin szinéskedne.Szánalmas az, hogy ha a Barcelonáról mond valaki valamit mindenki harap érte, pedig igaz és akkor egyből támadás a védekezés alapon jöttök Pepe favágózásaival..Én megnézném akármelyik drukkert, hogy mikor borulna el az agya ha tudván tudja, hogy ilyen dolgok előfordultak az utóbbi el classicókon és amikor ugyanúgy nem kap meg a barcelona egy jogosan kijáró sárgát, amikor elvesznek egy jogosan járó tizenegyest, hogy milyen vérszemmel 'higgadtan' játszanál végig egy rivális presztizs mérkőzést....:)
2011. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Pepe favágó stílusát én hoztam fel, és továbbra is tartom a véleményem. De hogy ne legyen félreértés, még véletlenül sem vagyok Barcelona drukker. De Real drukker sem. Én is ugyanúgy elítélem Mascherano, vagy éppen Valdes viselkedését, mert olykor-olykor nem tűnnek egészen normálisnak. Villa sem szimpatikus azóta mióta a Barca játékosa lett. Messi is mintha egyre többet színészkedve. És osztom Mourinho egy korábbi felvetését, miszerint hagyják-e a játékvezetők, hogy csapata egyszer is befejezhessen egy Barcelona elleni meccset 11 emberrel.

AMUNT VALENCIA!

2011. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:57


Nem hiszem hogy a kérdésben olyan dolog lenne amiben én elvárnám hogy mindenki a Realt fikázza. De miért szerinted meg kéne dicsérni a szpesöl vant ezért a mutatványáért is. Vagy Macelo becsúszása szerinted szabályos volt és Fabregas csak feldobta magát?

Meg felhozzátok itt Messit hogy színészkedik. Azon kevés játékosok egyike aki még akkor is továbbmegy ha 2-3 ember faragja hátulról és nem esik össze mint Ronaldo vagy Di Maria például. Ha már felhoztátok.

2011. aug. 19. 10:07
 18/19 anonim ***** válasza:

A meccs jó volt, a vége kevésbé.

Azért ne legyünk elfogultak, a végéről ne hagyjuk le Villa tasliját se (amit Özil kapott, bár azt még mindig nem tudom miért), valamint ahogy Ramos kedvesen markolássza Pinto nyakát.:)

Marcelonak már Messi oldalba rúgásáért is adtam volna egy sárgát, de a végén tök fölösleges volt Cesc-t "levenni a lábáról".

Pepét nem kommentálom, róla évek óta meg van a véleményem.

Mourinho csak simán pikkel a Barcára, mert annak idején nem tartottak igényt rá.

Na mindegy, a lényeg, amit leírnék és ami a legjobban zavar: Mi lesz így a spanyol válogatottal? Hiszen ezek a srácok teszik ki a válogatott gerincét, akik eddig barátok voltak.Ennyi sérelmet nem hiszem, hogy olyan könnyű elsimítani, bomlani fog a csapategység.

Tudom, hogy off, de a vb után villa és Ramos egymásba karolkozva énekeltek a repülőn, alig fél éve meg csak úgy pattintotta fel a földről Villát, amikor (jogosan) fájlalta a lábát.

Ezért nem tetszik ez a Mou-féle feszültségkeltés.

A színészkedésre se pazarolnék sok szót, vannak nagy színészek itt is-ott is.


Na, bocsi, hogy hosszú lettem és kicsit el is tértem az eredeti kérdéstől.

2011. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Minek kell azt mondani h a biro nem vezette jol a meccset? En akkor nem tudom miert a Barca nyerte meg a BL-t. Akkor talan a MU ellen a donton se volt jo a jatekvezetes pedig gondolom tudjatok ki vezette...
2011. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!