Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnám elérni?

Hogyan tudnám elérni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok focizom edzőm szerint jóval erősebben lövök mint társaim én ezt el is hiszem mert tényleg erősen lövök de ezt még szeretném tovább fejleszteni hogyan tudnék edzeni még a gyorsaságomra és a lövési erőmre segítsetek légyszíves...
2011. szept. 4. 11:54
 1/9 dirtboy ***** válasza:
100%
guggolás,lábnyújtás,lábhajlítás de neked nem szabad kihagyni előtte és utána a nyújtást semmiféleképp
2011. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a nyújtást melyik láb izmomra az összesre ??
2011. szept. 4. 12:20
 3/9 dirtboy ***** válasza:
100%

persze,rendesen mint meccs előtt,csak itt utána is kell mert ha nem csinálod veszíthetsz a sebességedből.

jó nyújtással edzés előtt és nem csak nyújtás de be melegítéssel erősebb lehetsz és gyorsabb is.

pont mint bruce lee,ő is gyúrástól lett gyorsabb

2011. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi akkora inspiráció van bennem hogy megyek is ki a pályára .. :) köszi még egyszer....
2011. szept. 4. 12:38
 5/9 A kérdező kommentje:
De Bruce Lee abba is halt bele .. :\ ...Sokat edzet....
2011. szept. 4. 14:12
 6/9 dirtboy ***** válasza:
100%
nem az edzésbe halt bele,az exploreren ép bruce lee ről van szó
2011. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De a könyvébe az volt bele írva hogy túl keveset aludt és alvás helyett is a verekedési stílusokat sajátítgatta el mert tanulgatta másnak a stílusát és túl edzette magát én igy tudom ..
2011. szept. 5. 18:12
 8/9 dirtboy ***** válasza:

1973. május 10-én Bruce Lee a Golden Harvest stúdiójában szinkronizálta A sárkány közbelépet, amikor a levegőtlen, meleg helyiségben (a ventilátorokat kikapcsolták, hogy a zaj ne legyen hallható a felvételeken) rosszul lett és elájult. Azonnal kórházba vitték, ahol az orvosok agyi ödémát (oedema cerebri) állapítottak meg, és mannitalapú gyógyszerrel kezelték. Orvosai szerint épp, hogy sikerült megmenteni az életét. Felépülése után Lindával visszautazott Amerikába, ahol egy neves klinikán szintén kivizsgálták és a megerősítették a hongkongi orvosok diagnózisát.[111]


1973. július 20-án este Leenek George Lazenby színésszel lett volna találkozója, délután kettőtől négyig Raymond Chow-val a Haláljáték forgatását beszélték meg, majd a tajvani származású színésznő Betty Ting Pei lakására hajtottak, ahol a forgatókönyvet nézték át.[112][113] Később Lee fejfájásra panaszkodott, így Betty Ting egy Equagesic nevű, aszpirin és izomlazító hatású meprobamát tartalmú[114] fájdalomcsillapítóból adott neki. A színész lefeküdt pihenni, majd amikor nem ment le vacsorázni, a színésznő, majd Raymond Chow is elkezdte ébresztgetni, hiába. Orvost hívtak, aki szintén nem tudta magához téríteni. Mentőt hívtak és az Erzsébet királynő Kórházba szállították az eszméletlen Leet, segíteni azonban már nem tudtak rajta.[115] A boncolás szerint allergiás volt a fájdalomcsillapító egyik összetevőjére, ami agyduzzadást okozott.[1] Az ismert brit patológus, Donald Teare véleményét is kikérték, aki ugyanerre a következtetésre jutott.[116] Egyes feltételezések szerint Lee halálában marihuána-fogyasztás is szerepet játszhatott, az orvosok azonban cáfolták a feltevést.

2011. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Wáááóh... :S az nem jó akkor rosszul van a könyvben ...

De azért köszi ...

2011. szept. 6. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!