Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni azt, hogy...

TíJé kérdése:

Hogy tudnám elérni azt, hogy szálkás izmaim legyenek és ne olyan (számomra) zsírnak tűnő izom?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el kondizni... 14 és fél éves fiú vagyok.
2011. júl. 29. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Futás, ugrálókötelezés, zsàkolàs.. Sokféle módszer van rà. Vagy az edzöteremben kis sukyokkal, magas intenzitàssal és hosszabb ideig eddz. Mondjuk heti 1 szer. De szerintem legjobb a futàs. A lényeg az hogy jol izzadj meg
2011. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Offthewall ***** válasza:
50%

Ezt felejtsd el a zsákolás stb. módszereket leszámítva amit az 1. írt. A szálkásítás alapja a diéta, egész pontosan több kalóriát kell elhasználnod mint amit beviszel, de ez evidens. body.builder.hu-t nézegesd ott találsz étrendtervezőt, meg már meglévő szálkásító étrendeket is. Ez lepucolja a felesleges zsírt, hogy látszódjanak az izmok, HA van minek látszódnia. Ha megvan a rendes étrend, azt kell kiegészíteni aerob mozgással, pl. 1 óra séta futópadon, edzetteknek kocogás. Semmiképp se nagy intenzítás legyen, alacsony. Amíg még tudsz szépen érthetően beszélni nem zilálsz, ez a leg1szerűbb mérési módszer erre, inkább több ideig csináld. Persze megteszi a focizás, biciklizés is, az legalább élvezetes :D

A konditeremben meg kis súlyokkal nagy ismétlés számmal 4-5 széria gyakorlatonként(15-20 nyugodtan mehet minimum, én hasra szoktam 60-100 körül is), nyugodtan mehet heti 3x edzés minden edzést kövessen 1 pihenőnap.

2011. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Offthewall ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy az 1.vel az a problem, hogy ha izzadsz annak nincs köze a fogyáshoz, azzal csak a víz megy le, amit normális emberek szoktak pótolni akkor meg ugyanott vagy csak büdösen. Hisz ha 40 fokban ülünk attól nem égetünk zsírt de izzadunk, viszont ha télen futunk nem feltétlen izzadunk meg, mégis a 2. verziónál használja a zsírt a szervezet.
2011. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz zsírt, akkor állíts össze egy olyan tömegnövelő étrendet, amivel nem zsírosodsz annyira. /mert valamennyire fogsz/. Aztán ha van valami tömeged, azt leszálkásíthatod, és akkor nem tök jó lesz neked.
2011. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 TOMAtm ***** válasza:
14 évesen szerintem csak vegyél vissza a zabálásból,és sportolj többet ahelyett h a tv meg a számítógép elött pusztulsz.
2011. júl. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
23:16-os 23:18-as ti mind nagyon hulyék vagytok. Elárulom 23:18-as barátom h mikor 40 fokban izzadunk akkor igenis zsiris megy le rolunk. Tobbi marhaságot most nincs kedvem kielemezni.
2011. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Héló, te a Waldorfban tanultál biológiát?


Olyan szinten f@szságot állítasz, hogy nincs is értelme vitatkozni, csak megjegyzem, hogy hülyeség.

2011. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Konkrétan mit tartasz f@szságnak?
2011. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

"h mikor 40 fokban izzadunk akkor igenis zsiris megy le rolunk."


Hozzáteszem, az első kommented is az, de most ez a legújabb hülyeség.

2011. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Akkor nemtudom miért fogyasztották le a birkozo ocsémet mikor nemfért volna bele egy csoportba ugy hogy szaunáztatták és ugy futtatták hogy be volt tekerve a teste celofánnal. Ja és k.rva szálkás is lett.
2011. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!