Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Amerikaifocis jelentkezésemig...

Smartin kérdése:

Amerikaifocis jelentkezésemig van 2 hónap és rendbe kell magam tenni edzésterv kellene?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és szolnokon akarok amerikaifocira jelentkezni de előtte 2 hónapom van hogy rendbehozzam magam hogy a sportorvos rábólintson ugyanis gerincferdülésem van de arra jártam tornála tudom mit kell tenni, kéne valami jó edzésterv nameg egy pár jó tanács is jól esne?
2011. szept. 7. 20:22
 1/6 Offthewall ***** válasza:
100%
Szerintem kondizz 2 hónapig, növelj tömeget, hogy az 1. ütközésnél ne törj ketté :DD csodát ne várj. 4-5 kiló rád jöhet ha nincs edzésmúltad, vagy akár több is. Zabálj mint állat, minőségi kajákat body.builder.hu t olvasgasd. Aztán közben járj el futni, hogy az állóképesség is meglegyen az erőhöz. Én folytatnám mellette a kondizást ha bevettek a csapatba.
2011. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm még valami tanács a kezdésre ?? ja és van múltam 4 év úszás 2 év karate
2011. szept. 11. 13:17
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és napi hány órát edzek ?
2011. szept. 11. 13:20
 4/6 Offthewall ***** válasza:
hát mondjuk edz heti 4x, izomcsoportokra lebontva, 60-90 perceket kb, pl. hétfőn mell-tricepsz, kedden hát-bicepsz, csütörtökön láb-váll. Vagy edzheted mindet külön, 1 órában, akkor bombád szét őket ahogy illik. Az első 4-5 edzés csak köredzés legyen, minden izomcsoportra 2 gyakorlatból 2-2 szériát pl. Vagy 1 gyakorlatból 4-et. Ezt hetente ahányszor gondolod. Nem max. súllyal, de lassan, ütemesen, szabályosan, teljes mozgástartományban. Meg nyomj mellé vitamint rendesen. Legjobb lenne venned 1 multivitamint ha nincsen, pl. Peak A-Z, Scitec Daily One/ multi pro, hogy elmúljon az izomláz. Aztán ha már 1 picit kezded érezni a gyakorlatokat(nyilván fogyiságtól, genetikától, koncentrációtól, az edzés gyakoriságától, meg hogy van e segítség, edző, ismerős, aki kijavít) függően elkezdheted a rendes izmokra lebontott edzést 2-3 hét múlva, de van akinek kell ehhez fél év is. És mondom, böngészd a body.builder.hu-t, HAJRÁ!:D
2011. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább 3szor edzenék a helyedbe ha izmot akarsz növelni mert ahhoz sok pihenés kell, de ha elég izmos vagy akkor mehet több is mint 3 állóképesség javításra..
2011. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. szept. 14. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!