Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elkezdtem röplabdázni. Leírnát...

Elkezdtem röplabdázni. Leírnátok hogy milyen poitív tulajdonságai vannak ha egyáltalán vannak? Mit mozgat meg stb.

Figyelt kérdés
Köszi előre is.
2011. szept. 10. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nő az erőnléted, megerősödik a combod és a vádlid. A labdaérzéked hihetetlenül fejleszti és az ujjaid is erősebbek lesznek. Persze főleg azután, amikor már nagyon vágod a témát. Egy rendes röpimeccs baromira megizzaszt. Nekem nagy szenvedélyem, és volt már olyan is, hogy egész nap meccsről meccsre rohantunk és annyira felpörögtem tőle, hogy egész nap egy falatot sem ettem, mégis rengeteg energiám maradt estére :) szóval imádommm, röpizni hihetetlen jó, és pár éven belül olyan durván meg lehet tanulni :)

az benne a legjobb, hogy egy idő után nemcsak a labdát fogod tudni áttenni a másik térfélre, hanem kinézni olyan pontokat, amik nincsenek védve, és egyet ide egyet oda küldeni, és trollkodni az ellenféllel :D ;)

2011. szept. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jót tesz a gerincnek is.
2012. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!