Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerinted melyik a jobb? A...

Szerinted melyik a jobb? A Real Madrid vagy a Barcelona?

Figyelt kérdés
Indokot is kérek!
2011. szept. 16. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Barca. Nézd meg a Realt, csak úgy tudják megfogni a Barcát, ha teljesen átalakítják a játékukat a Barcához megfelelően, de még akkor se igazán sikerül. Míg a katalánok mindig a saját focijukat játszák. Van egy régebbi mondás: ha egy háborúban az ellenfélhez kell igazítanod a taktikát, már vesztettél
2011. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

A Barcának az a szerencséje hogy nem büntetik a fociban a passzív játékot. Ha előre nem tudnak menni, akkor Puyol és Piqué 5 percig is elpasszolgat hátul, őket nem zavarja. Egy ilyen csapat ellen nyilván más taktika kell, mint egy nyílt sisakosan küzdő ellen.


Én pici korom óta Real drukker vagyok, de a Barca eddig jobb volt. Meglátjuk idén mi lesz.

2011. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ✮ʝօк&# ***** válasza:
33%
Egyértelműen Barcelona. Indok: elmúlt 5-6 év..
2011. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

A Barca amit játszik, az egy undorító, defenzív futball! Mi a taktikájuk? Passzolgassunk el hátul, passzoljuk oda Xavinak és majd ő indítja Villát vagy Messit és majd ők belövik. Körülbelül ennyi. A Real mit csinál? Ha kell akkor 7-8 ember támad, ha kell akkor pedig CR7 is a saját 16-osánál védekezik. (Mert volt ilyen a tavalyi szezonban szépszámmal.) Arról, hogy a Realnak át kell alakítania a játékát, hogy a Barca vetélytársa lehessen meg az a véleményem, hogy itt mutatkozik meg, hogy jobb csapat. A Barca mit tud? Csak a saját iskolajátékszerű fociját tudja játszani, a Real pedig képes átalakítani a mentalitását és másfajta focit játszani, ha arra van szükség. Amit CR7-tel művelnek a pályán az egyenesen botrányos!! Zágrábban is véres lábbal jött le a pályáról, a bíró olyanért még csak nem is fújt szabadrúgást sem, semmit amiért Pepe kiállítást kapott az egyik Classicón, ráadásul Pepe el se érte Alves lábát, CR7 bokája viszont véres volt. Volt szerencsém élőben látni. A bírók védik a Barcát nagyon, szemmel láthatóan a Real ellen dolgozik még az UEFA is, amit Platiniék művelnek az legalább annyira szánalmas mint a Barca "álomfocija." És akkor persze csodálkozni kell, ha oda-oda lépegetnek a Real játékosai, lásd Marcelo vagy Pepe. Remélem azért, hogy a Barca majd lebukik, mint a Juvé, mert ami itt megy, az minden csak nem korrekt foci. Már minden rendszer korrupt. Platinit kéne leváltani minél hamarabb. Jaa, és persze még Ronaldo kap büntetést, mert megmondta, hogy milyen sz*r volt a Zágrábban a bíró. Igaza van. Őt nem védik, viszont Messit meg sem lehet közelíteni 2 méteres körzetben, mert elesik és akkor az már szabadrúgás. Szánalmas a Barca úgy ahogy van, és egy nagyrészt Guardiola érdeme.

Visszatérve a Barca "álomfocijára". Amit a Brazilok csináltak a 94-2004es időszakban. Na az volt az álomfoci, a technikás futball, ahol még Ceni is leállt cselezni a kapuja előterében és 2 passzból az ellenfél kapujánál voltak. Nem ez a Barca-foci. Undorító 1 játék.

2011. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy elpasszolgatnak hátul, részben a taktikához is hozzátartozik, de mikor az ellenfelek megnehezítik a dolgukat a védekezéssel, nem mennek bele a kockázatos szituációkba, és ezért van ez a hosszabb holtjáték, másrészt úgy látom egy ideje sokat tartalékolnak a bajnokikon, mert a Real is nagyon feljött és sok pontot szereznek, korábban vagyis főleg 2 éve, amikor még az ellenfelek nem voltak ennyire defenzívek, nem volt ennyi "ürespassz" csak akkor az első játékrészben vágtak 4-et, a másodikban gurigáztak. Én is örülnék, ha támadásban egy kicsit célratörőbbek lennének. Másrészt, ahogy írtam a Milan is pl. annyira beállt, ennyi ember között azért qrva nehéz, persze szinte csak két helyzete volt a Milannak egész meccsen, de hátul nagyon masszívak voltak
2011. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

Jelen pillanatban a Barcelona. De a Real idén beérheti, nagyon összerázódott a csapat.

Indokot nem írok, az elmúlt évek beszélnek helyettem.:)

2011. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Realos vélemény: Real a jobb

Barcás vélemény: Barca a jobb

Én véleményem: Régebben a Real az elmúlt években a Barca,ebben az évben meg a Madrid,de csak Mourinho miatt

2011. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Egyikse...Manchester a legjobb:)

De ebben az evben sztem a Reklam Margit elveri a Katalanyokat...es, ahogy az elozo irta, csakis Mourinho miatt.

2011. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi az hogy csakis Mourinho miatt? Hagyjuk már ezt...Már az is baj ha egy jó edzője van a csapatnak? A Barca mit bírna Guardiola nélkül? Ugyan azt amit a Mencsi Ferguson nélkül. Nyilván a játékosok az edző elképzeléseit próbálják megvalósítani a pályán, vagy úgy gondoljátok hogy a többi csapatban csak dísznek vannak az edzők és egyedül Mourinho dolgozik? Tényleg nem értem. Messi az öltözőben eldönti hogy mi lesz, és akkor az van? Nem. Guardiola dönti el, a játékosok meg engedelmeskednek. (A Barca esetében mondjuk valóban kis szerepe van az edzőnek, ugyanis más fajta játékra úgy sem képesek..."Sok passz hátul fiúk, elöl sok futás!!" kb. ennyit tesz hozzá Pep szerintem a dologhoz.)
2011. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Azért látszik hogy irigyek a real drukkerek :)

Barca a király , és már 6éve nekik szurkolok , vagyis én nem vagyok divat drukker ..

2011. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!