Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Barcelona vagy Real Madrid?...

Barcelona vagy Real Madrid? Melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés
Én Barcás vagyok,de kíváncsi vagyok hogy kinek milyen nézetei vannak róluk.(Hülye válasz is jöhet ha tudsz)
2011. máj. 2. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezen a szinten már nincs olyan, hogy melyik jobb. Mindkét csapatnak klasszis játékosai vannak. A pillanatnyi forma dönt.
2011. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Barcelona jobb csapat valamivel, de a Real is nagyon jó! Elég megnézni, hogy a mostani eccseken milyen volt a labdabirtoklási arány!

Mondom én ezt úgy, hogy mindkét csapatot utálom, és mindig ellenük szurkolok!

2011. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
18%
Mindkettő sz@r. Ennek a 2 csapatnak csak a divatmajmok szurkolnak. FÚJ!
2011. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sacsa ***** válasza:
100%

Real szurkolóként a Realt tartom jobbnak,de elismerem a Barca tudását is!


"Mindkettő sz@r. Ennek a 2 csapatnak csak a divatmajmok szurkolnak. FÚJ!" Köszönjük Emese! :D

2011. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Afellay! <3
2011. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barca, a játékuk miatt szerintem, de mostanában végülis a Real se rossz. Barca szurkoló vagyok és nem divatdrukker, mint akik a BL-cím óta szurkolnak nekik. Én 2007-2008óta szurkolok nekik, azóta nézek focit.
2011. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:10 vagyok


Persze vannak kivételek de be kell ismernetek nektek is , hogy a nagyrésze az.

2011. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg a Barcelona jobb.De szerintem a Realnak is adottak a feltétetlek, hogy ugyanolyan jók, ha nem jobbak legyenek, mint a Barca.Csak nem Mou-val.

Sajnos akiket igazán kedvelek a Barcából, azok lassan kiöregednek...

2011. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
45%
Ez a kerdes felesleges.Hiszen szakertok ugyse irnak normalis valaszt a szurkolok pedig ink. szivukre hallgatva fogalmazak meg mondadojukat.Egyebkent a tegnapi nap nagyszeru bizonyiteka annak hogy miert a Barcelona a vilag legjobb csapata!
2011. máj. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!