Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Fociban az is haza adásnak...

Visa kérdése:

A Fociban az is haza adásnak számít ha mondjuk lábbal felemelem a labdát a fejemre és úgy fejelem haza a labdát a kapusnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 23:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A sportszerűség/sportszerűtlenség elég tág fogalom. Gondolj például arra, amikor sérülés történik és kipasszolják a labdát taccsra. És ugye illik ilyenkor visszaadni az ellenfélnek a labdát. Nos szerinted hány olyan esetet láttam, amikor nem adták vissza? És nem volt szabadrúgás.

Sportszerűtlenségért nem mindig szoktak közvetett szabadrúgást adni. Egyébként gondolom hogy megvolt az oka hogy miért adta haza, és gondolom nem dekázgatott fél óráig, nem csinálta meg a világkört, hanem egyszerűen egy mozdulattal felívelte a fejére a labdát majd hazabólintotta. Nem látom hol itt a probléma :D

2011. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

tegnap 22:57


ez mitől lenne sportszerűtlenség vagy az ellenfél megalázása? :D:D

nagyon messze van tőle

ráadásul teljesen szabályos.


ne okoskodj ha nem értesz hozzá.

2011. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Komolytalan játéknak minősülhet éppenséggel
2011. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"illik ilyenkor visszaadni az ellenfélnek a labdát. Nos szerinted hány olyan esetet láttam, amikor nem adták vissza? És nem volt szabadrúgás"


A bíró ezért nem ítélhet szabadrúgást!Szabadrúgást csak szabálytalanság estén ítélhet!Az hogy valaki az előzékenységet nem viszonozza nem büntethető csak a sportszerűtlenség.

2011. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amit írtál, 63%-os válaszoló (négykézlábra áll és befejeli) pont a napokban láttam ilyen videót (sajnos nem tudom hol) és megadták a gólt, nem volt közvetett szabad...

A kérdezőnek nem tudok választ adni, annyira nem értek a focihoz, plusz olyat még pont nem láttam.

2011. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!