Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szólnátok, ha a focimeccse...

Mit szólnátok, ha a focimeccsek alatt női kommentátorok lennének?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Nézném a neten angol(ffi) kommentárral...
2009. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
47%
Nő vagyok és képzeld,nagyon jó középcsatár voltam,sőt hátvédnek is szuper.Középiskolás éveim egyik legjobb élménye ez volt.Miért hiszed,hogy egy nő ehhez h*lye?
2009. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Amúgy én is nő vagyok és szoktam focit nézni. Gondolkoztam rajta, engem nem zavarna, sok fiú ismerősömet megkérdeztem és nem sok bíztatót mondtak :) És amúgy én senkire nem mondtam hogy valami ehhez hülye lenne, csak megkérdeztem hogy mit szólnátok :)
2009. máj. 6. 17:26
 4/20 anonim válasza:
100%
Hát ha jól közvetít akkor nekem megfelel.
2009. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
uu az nem lenne jó
2009. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

ha egy nő közvetítené akkor azt az adót kevesebben néznék. Emiatt sosem fogja nő közvetíteni, mert az adók célja az hogy minél többen nézzék.

Egyébként nekem is elég fura lenne. A többség pedig szimplán nem fogadná el!

2009. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel még várni kell, ameddig jobban beépül a társadalomba a női foci. Már szerencsére egyre kevésbé számít csodabogárnak egy focista lány/nő.
2009. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Amúgy mi osztályunkban is focizik 2 lány szóval azért nálunk is vannak. Ha valamelyik adó pl női kommentátorral közvetítene pár meccset, akkor lehet hogy több nő nézné azt az adót, már azért is mert ott nő közvetíti. És lehet hogy több nő szeretne focit nézni, és ez szerintem senkinek nem jönne rosszul ;)
2009. máj. 7. 16:27
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha értene hozzá ,akkor nem zavarna,de biztos, hogy idő kellene mire elfogadnák. Egyébként meg a férfi kommentátorok sem mindig értenek hozzá, szidják őket rendesen is egy egy elszólásnál, gondolom egy nőnél ez nagyobb kritikát váltana ki. Mint tudjuk Magyarországon 10 millió ember ért a politikához, és a focihoz :)
2009. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen szoktam én is nézni focimeccseket, néha olyan butaságokat mondanak, hogy csak nézek :) Meg azért egyik adón van egy kommentátor, aki állandóan szidja a Bayernt, ha 5-0ra győznénak akkor is azt mondaná hogy nem iagzi játék volt :) Köszi válaszod :)
2009. máj. 8. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!