Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért olyan nehéz megtanulni...

Miért olyan nehéz megtanulni focizni?

Figyelt kérdés
Egyszer elkezdtem és azt mondták ha ilyen béna vagyok ne is tanulják meg focizni. És ezt egy edző mondta. Egyszerűen nem tudom vezetni a labdát és messzire magasra felrúgni.
2011. nov. 23. 14:19
 1/8 A kérdező kommentje:
A hozzáállással nem volt gond de még egyszerűen a szabályokkal sem vagyok nagyon tisztába.
2011. nov. 23. 14:39
 2/8 lee12 ***** válasza:
41%

a focihoz érzék kell

erre születni kell ezt nem lehet tanítani

nincs hozzá tehetséged,keress más sportágat

pl haverom 6 éve focizik de én ettől függetlenül jobban rugok és cselezek meg futok mert tehetségesebb vagyok pedig foci edzésre sem jártam

2011. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

senki nem születik erre.

ez csak egy sport.


sokat kell gyakorolni

2011. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Az a baj a focival, hogy kellő számú társaság kell hozzá, egyedül nem nagyon tudja az ember trenírozni magát.


A legtöbbször ezért nem jön össze egy focimeccs.

2011. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lee12 ***** válasza:
65%

pont hogy nem lehet tanulni fociizni

gyakorolni lehet és fejlődhetsz de tehetség nélkül nem lesz belőled jó focista

2011. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

dehogy kell tehetség.

szerinted az a rengeteg(több ezer) focista aki évről évre a top bajnokságokban nyomja mint erre a sportra született?

Főleg úgy, h mindig jönnek fiatalok akik szintén megállják a helyüket.


Persze vannak kivételes tehetségek akik tényleg erre születtek.

De a nagy többség tanulta a focit.

2011. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
minden 1.000.000 focistából lesz egy világklasszis... nem hiszem, hogy belőled lenne a következő messi, de ha rágyúrsz a focira, edzés előtt egy órával lemész és gyakorolsz, meg edzés után is egy órát maradsz, akkor nb1-ig viheted... a magyar játékosokat nem öli meg a technika, zúzóemberek kellenek és ha megfelelő testfelépítésed megvan, akkor középhátvéd, vagy védekezőközéppályás még simán lehet belőled, de ehhez rengetek akaraterő és elszántság kell
2011. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
én 9 éve játszom. ajánlom gmail meg a főbb szabályokat az sorokkal annyira ne foglalkozz gyakorlói sokat. hová valósi vagy? melyik csapatba próbálkoztál. korod?
2011. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!