Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék megtanulni normálisa...

Szeretnék megtanulni normálisan focizni?

Figyelt kérdés
Az első gondom az a legfőképp nem tudom eldönteni milyen lábas vagyok. (Ez snowboard és gördeszkánál is gondot okoz. Régebben még óvodáskoromba az se volt eldöntve milyen kezes vagyok, azt beállították jobb kézre.) Annyit tudok biztosan, hogy jobb az ugrólábam, ami miatt magasugrásnál bal oldalról megyek neki ugrani. A másik gondom, hogy nincs, aki megtanítson. Szóval mivel érdemes kezdeni?
2011. máj. 22. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jobb az ugrólábad, akkor gondolom az az erősebbik, tehát az a támasztólábad, a bal a lövő lábad. de ez nem megy ilyen egyszerűen. focizz mindkét lábaddal, és amelyiket kényelmesebbnek érzed, amelyiket többet használod rúgásra, az legyen a "focizó" lábad. :D egyébként gyakorlás, gyakorlás és gyakorlás kérdése az egész. nem olyan nehéz az :) dekázgass, cselezz, passzolgass, egyérintőzz a falnál (kiskoromban én állandóan ezt csináltam :D), tölts minél több időt a labdával, érezd a labdát. sok sikert! :D
2011. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magadtól kérdezed?
2011. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hogy milyen lábas vagy azt úgy tudod kideríteni, hogy megkérsz egy barátot vagy szülőt, hogy gurítsa oda neked a focilabdát és amelyik lábaddal rúgod, az lesz a "lövő" lábad. Érdemes többször is csinálni, mert lehet hogy másodszorra másik lábaddal fogsz belerúgni.
2011. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nézzél sok bl meccset, meg spanyol meg angol focit, mert a mieink csak labfáznak és ne menj edzőhöz egyikhez sem, mert úgy fogsz tudni bénázni mint ezek :D http://www.youtube.com/watch?v=JUotmMQvtjE
2011. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsó linkje jó volt. Remélhetőleg velem nem fordul ilyen elő.:D
2011. máj. 22. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!