Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vélemények Neymar-ról?

Vélemények Neymar-ról?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol kommentben azt is, hogy gondok vannak a magatartásával, milyen gond?:O

Én még csak most "fedeztem fel" ezt a Neymar gyereket és tényleg nagyon jól játszik :)


2011. nov. 27. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akart a Madridba menni mert ott le kéne vágatnia a gusztustalan frizuráját.Ez mindent el mond róla...
2011. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Óriási tehetség, de nagyobb arca van mint C. Ronaldonak. Önző, nehezen kezelhető játékos. 18 évesen már megbuktatott egy edzőt. A Copa American nagyon nem volt egy nagy durranás, sokszor csak hátráltatta a csapatot. Azt becsültem benne, hogy nem ment el a Realba nyáron, jó helyen van még egyelőre Brazíliában, hasznára válik ha ott marad még pár évet. 40-50 milliokat kérnek érte, és a világ egyik legjobban játékosának tartják már most! Kérdem én? Mire fel??? A Copa American semmi maradandót nem nyújtott, Európába még nem játszott, borzasztó fiatal...messze van még ő attól, hogy a világ legjobbjaként emlegessük. Nagy tehetség, de amíg nem láttam Európába is úgy játszani ahogy a Santosba addig a az ő korosztályában Balotellit, Patot, Agüerot jobbnak tartom nála.

Nem Neymar lenne az első akit kikiáltanak egy zseninek és soha nem válik sztárrá...

2011. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szeretem a focit de nem értek hozzá túlzottan. :)

Szóval miért kellene a realban levágatnia a haját?

2011. nov. 27. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
hülyeség hogy le kéne vágnia a haját akkor marcelonak is kopasznak kéne lennie még is mikrofon haja van
2011. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz játékos,de semmi különös.
2011. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Marcelo haja és Neymar "haja" között nagy a különbség...

[link]

2011. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:29, maximálisan egyetértek veled.

És a haj mizéria csak kifogás, hogy Neymar miért nem ment a Madridhoz, igazából ha jött volna Európába, akkor Barcelonába jött volna, de 2014-ig még a Santosnál marad(hat).

Amúgy jó játékos, de engem nem győzött még meg, hogy a világklasszisok közt lenne a helye.

Viszont ez aranyos vidi.:)

http://www.youtube.com/watch?v=lrgXLuBv4EI

2011. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neymar is a Barcát majmolja leginkább Alvés miatt, vele van nagyon jóba a válogatottból. Amíg nem láttam, hogy Európa egyik topbajnokságában is hozza körülbelül azt a szintet amit Brazíliában addig számomra minden lehet, csak nem világsztár. Ha megcsinálja ezt a PL-ben egy MU ellen akkor el fogom ismerni. Roppant önző, ami nagyon nem jó. Ha a Realba menne, ott talán CR tudna neki okosakat mondani, anno ő is ilyen volt, mostanra meg már teljesen csapatember lett.
2011. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!