Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Real Madrid eladna Kaká-t...

A Real Madrid eladna Kaká-t 35 millió euróért? Ér annyit? Mennyi az értéke kb? Elmenne Madridból 35 millió euróért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 19:43
 1/7 anonim válasza:
én őt ilyen 25-30 millió euróra saccolnám... de ez attól is függ, hogy ki akarja megvenni, mert, ha egy emírségi, vagy katari olajmágnás, akkor a határ a csillagos ég.
2011. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán megér 35 milliót.
2011. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10et nem ér már.

30 éves lesz, az elmúlt 2 évben nagyon gyenge a teljesítménye.

Most már csak az aranylabda és a múltja miatt érdemes őt megvenni mert amúgy hatalmas kérdőjel a srác.


Halad a többi brazil útján (dinho, adriano, robinho) a süllyesztőbe.

2011. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A reális értéke 15-20-at érhet a teljesítménye és a kora alapján, na jó a múltja miatt max, de nagyon max 25-öt! Annál többet semmiképp. Más kérdés, hogy úgyis van több olyan csapat is aki simán odaadná érte a 35-öt, de ők is csak a neve és a múltja miatt.

Szerintem akkor ért 35-öt amikor elment a Milanból. 65-ért ment Madridba, óriási üzletet csinált vele a Milan, hogy kb. dupla annyiért el tudta adni mint amennyit ér.

2011. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25-öt ér (szerintem), de nem fog elmenni a Madridból, minek is menne? Ha csak csereként is van számon tartva, jó a fizetése és egy világklasszis csapatban van. A Madrinak pedig cserejátékosként ideális.(szintén szerintem)
2011. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha idén nem villant valamit eladják. Callejón is pl sokkal tehetségesebb mint ő, ráadásul fiatal is.
2011. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A neve 50 milliót,a játéktudása 8-at kb.

Nézzétek,Beckhem mennyit keres.

2011. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!