Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » C. Ronaldo miért játszik...

C. Ronaldo miért játszik ilyen bénán a Barcelona ellen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 23:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
Bunda az egész
2011. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
55%
Cristiano Kukázó mindig ilyen béna, nem csak a Barca ellen! :D
2011. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sem gyakorlatilag az összes El Classicon ilyen s.ar. Talán nincs meg benne az a hajtás, akarat amire szükség lenne az ilyen meccseken. Vagy csak ennyit tud egyszerűen a Barca ellen.
2011. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

hát nekem van egy teóriám: Cét mikor eligazolt volna a MU-tól hívta a Barca is de neki ekkor még a $ volt a fontos és ezt már megbánta ezért játszik gyengén a Barca ellen hogy lássák ő oda akar menni mert így akarja elérno hogy kirúgják...csakhát ez Murinyó megneszelte és Pepével meg Marcelóval elkezdtek dolgozni egy időgépen hogy visszamenjenek a múltba és a maguk módján rendet rakjanak hogy Cé ne kaphasson hírt arról hogy a Barca szemezget vele...


Tudom nem valószínű de...


Komolyra fordítva a szót: mint tudjuk Cé egy nagyképű alak és sokkal több nyomás van rajta mint bárki máson a pályán (szerinte) azt hiszi itt is ő áll a középpontban és hogy 30-ból 30 kamera őt veszi és ezt már nem bírja el ezért rendre pontatlan, rossz döntéseket hoz..

2011. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló válaszának 2 fele áll közelebb az igazsághoz.

Egyszerűen annyira benne a van a bizonyítási kényszer a Barca ellen, hogy teljesen görcsösen játszik, amikor rálőni kéne, passzol, ha passzolni rálő.

Kicsit tanulhatna ilyen téren Benzemától.

2011. dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak adok igazat. Bárcsak hozná azt a formáját, mint mondjuk egy Sevilla elleni meccsen, csak példának okáért.
2011. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

amúgy CR nem ment volna barcába... nem tom minek kell ilyen kamut írni.


Mielőtt jönne vmi kamulapnak a linkelése elmondom h MU drukker vagyok és végig szenvedtem CR eligazolása huzavonáját.

Ő több mint 1 évvel eligazolása előtt már kijelentette h a MUból csak madridba menne (már a bl győzelem előtt mentek a tippek h mikor lép le).

De akkor még meggyőzték h maradjon később viszont a klubvezetők megegyezzetek ebben a 90m fölötti árban, állítólag jó pár hónappal az eligazolás előtt.

2011. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
47%
Egyszerű.A Sevilla védelme egy trágya,de piqué-ék ellen semmit nem tud,és a társai sem bíznak benne....
2012. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak: megérteném ha ezt a válaszodat egy féléve írtad volna, DE már az előző 2 Barca elleni meccsen megmutatta, hogy igenis tud jó lenni. Véleményem szerint jobban játszott Messinél is... Csatár létére kivette a részét a védekezésből, míg Messi középpályásként egyszer se láttam, hogy bárkit leszelt volna. Ja, és mind a 2 meccsen rúgott gólt.
2012. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fa*szcimbálók


Lionel Törpe Jessi Lessi Messi Kikás mi a faszt tud a Real ellen ??????????


A 20 éves Varane ugy cselezi le hogy...

2013. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!