Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ezek a ma esti...

Szerintetek ezek a ma esti Európa Liga meccsek bejöhetnek?

Figyelt kérdés

PAOK Szaloniki - Rubin Kazany 1

Shamrock Rovers - Tottenham 2

Hannover 96 - Vorskla Poltava 1

FC Copenhagen - Standard Liége 2

PSV Eindhoven - Rapid Bucuresti 1

AZ Alkmaar - Metalist Charkov 1

Ausztria Wien - Malmö FF 1

Birmingham - NK Maribor 1

Udinese - Celtic Glasgow 1

Atlético Madrid - Rennes 1



A PAOK már biztos továbbjutó, de szerintem kell nekik a csoportelsőség, bár itt gondolkodom még a Rubinra tenni, de szerintem nem nyernek. A Shamrock eddig még minden EL meccsén kikapott, a Tottenham meg még továbbjuthat ha szerencséje van, így biztos kell nekik a győzelem. A Hannover még kieshet ha nagyon nagy balszerencséje van, meg azért van egy "kis" különbség a két csapat közt. A Koppenhágának legalább 3 gólt kell rúgnia a győzelem mellé, és akkor a Hannovernek még csak gólt sem szabad rúgnia, max. így tud továbbjutni, ezért szerintem inkább fog a Standard Liege hajtani, bár igazából ő már majdnem tutira első a csoportban, hacsak nem rúg legalább 8 gólt ma a Hannover. Ugyan a PSV már biztosan csoportelső, szerintem nem nagy falat neki egy Bukarest. Az Alkmaar az odavágón 1-1et játszott, és a Metalist már biztosan csoportelső, így nem hiszem hogy nagy indoka lenne a győzelemre, míg az Alkmaar még kieshet a csoportból. Mivel ezt a Wien tudja így szerintem nagyon hajtani fog a meccsen, és otthon kikapott a Malmö 1:2re a Wientől, szerintem otthon megveri a Wien. A Birmingham még továbbjuthat a csoportból, a Maribor meg már esélytelen, hogy továbbjut, ezért szerintem a Birmingham teperni fog a meccsen. Nos a Rennes már tuti kieső, ezért "nincs értelme" hajtani nekik, míg az Atléticonak még veszélyben lehet a továbbjutása.


Mindemellett 5/10-ben tenném meg, vélemény?


2011. dec. 15. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

persze bármi bejöhet, de 1-2 valóban necces.

a koppenhága szerintem nyer vagy x otthon inkább mint kikap.

Hiába nem jut tovább, feladni nem fogja...


te minden meccset úgy nézel h aki már nem juthat tovább az tuti feladja a meccset...

ez azért nem így szokott lenni, főleg hazai pályán.


de 5/10be bejöhet

2011. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jónak tűnhetne, de ezek között lesz legalább 3db X. Tegnap 12 meccsből csak 2 volt, ma több lesz.

Egy apró megjegyzés: a Hannover már nem eshet ki semmilyen forgatókönyv alapján sem ;)

2011. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, és az Atletico is továbbjutott már régen ;)
2011. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát az Udinese megtudná előzni még az Atléticot, a Hannover nem tudom hogy állt a meccs előtt. mindegy amúgy, de az első válaszoló miatt a Koppenhágát 1X-re tettem, és a Liége nyert, legközelebb nem dőlök be ilyen könnyen :)
2011. dec. 15. 22:38
 5/14 anonim ***** válasza:
a paok, alkmaar, udinese meccset is buktad, így ne fogd rám :D
2011. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A Hannover nem eshetett volna ki, mert pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény számított volna. Dániában nyertek a németek, míg otthon X-eltek :D

Na, de nekem azért csurrant egy kevés...:D


Shamrock-Tottenham V 1,48 0-4 OK!

Hannover- Vorszkla H 1,45 3-1 OK!

PSV-Rapid Bukarest H 1,39 2-1 OK!

Austria W-FF Malmö H 1,48 2-0 OK!

Birmingham-Maribor H 1,51 1-0 OK!


200-->1335Ft


PAOK-Rubin K D 2,36 1-1 OK!

Bruges-Braga D 2,70 1-1 OK!

Atlet-Rennes D 3,80 3-1 NEM OK

Udine-Celtic D 3,45 1-1 OK!

3/4

400-->2200FT

Ha jön az Atletico D akkor 11255Ft...



*(1-0)Shamr.Tottenham V 2,24 0-4 OK!

Hannover-Vorszkal over 1,78 3-1 OK!

PSV-Rapid Bukarest over 1,65 2-1 OK!

Az Alkmaar-Metalist under 2,01 1-1 OK!

*(0-1)Atletico-Rennes V 2,33 3-1 NEM OK


200-->6160...


Ha X-el a Rennes, jött volna 18.750...

2011. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

huhh, azért így se vagy rossz :D

most hétvégére néztem nagyon sok meccs van, meg aztán 20-21-22-én is van jópár, valahogy ki kéne variálnom azt, hogy már egyszer valami nagyobbat nyerjek :) most 6meccs jött az 5 helyett de még így is bőven mínuszban zártam a mai napot...

2011. dec. 15. 23:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Jónak jó, de múlt hét hétfőtől kezdve 7000Ft-ot buktam tisztán...szerencsére a mai nappal némileg ellensúlyoztam a dolgot.

A hétvégére már több dolgot is kinéztem, bár még nem ástam magam bele a kínálatba:

Amit biztosan játszani fogok:

M.City-Arsenal V 4,50

Lazio-Udinese H 2,20

Napoli-Roma H 1,90

Newcastle-Swansea V 4,20


Amiken még majd jobban átrágom magam:


Wolwerhampton-Stoke D 3,20

Schalke-Bremen H 2,08

Fulham-Bolton D 3,45

Egyelőre ennyi, majd holnap részletesen átnézem a kínálatot :D

2011. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezeket csak simán játszod?:O bátor vagy ha igen :D ha megvagy a kínálattal küldd már el légyszi, én is nézegettem már pár meccset, de még én sem nézegettem át annyira részletesen.
2011. dec. 16. 13:07
 10/14 A kérdező kommentje:
meg kéne már egy nagyobbat nyerni, eddig mióta fogadok kb 2-3hónap azóta úgy összesen -4,-5€ körül vagyok :\
2011. dec. 16. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!