Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ezek a ma esti...

Szerintetek ezek a ma esti Európa Liga meccsek bejöhetnek?

Figyelt kérdés

PAOK Szaloniki - Rubin Kazany 1

Shamrock Rovers - Tottenham 2

Hannover 96 - Vorskla Poltava 1

FC Copenhagen - Standard Liége 2

PSV Eindhoven - Rapid Bucuresti 1

AZ Alkmaar - Metalist Charkov 1

Ausztria Wien - Malmö FF 1

Birmingham - NK Maribor 1

Udinese - Celtic Glasgow 1

Atlético Madrid - Rennes 1



A PAOK már biztos továbbjutó, de szerintem kell nekik a csoportelsőség, bár itt gondolkodom még a Rubinra tenni, de szerintem nem nyernek. A Shamrock eddig még minden EL meccsén kikapott, a Tottenham meg még továbbjuthat ha szerencséje van, így biztos kell nekik a győzelem. A Hannover még kieshet ha nagyon nagy balszerencséje van, meg azért van egy "kis" különbség a két csapat közt. A Koppenhágának legalább 3 gólt kell rúgnia a győzelem mellé, és akkor a Hannovernek még csak gólt sem szabad rúgnia, max. így tud továbbjutni, ezért szerintem inkább fog a Standard Liege hajtani, bár igazából ő már majdnem tutira első a csoportban, hacsak nem rúg legalább 8 gólt ma a Hannover. Ugyan a PSV már biztosan csoportelső, szerintem nem nagy falat neki egy Bukarest. Az Alkmaar az odavágón 1-1et játszott, és a Metalist már biztosan csoportelső, így nem hiszem hogy nagy indoka lenne a győzelemre, míg az Alkmaar még kieshet a csoportból. Mivel ezt a Wien tudja így szerintem nagyon hajtani fog a meccsen, és otthon kikapott a Malmö 1:2re a Wientől, szerintem otthon megveri a Wien. A Birmingham még továbbjuthat a csoportból, a Maribor meg már esélytelen, hogy továbbjut, ezért szerintem a Birmingham teperni fog a meccsen. Nos a Rennes már tuti kieső, ezért "nincs értelme" hajtani nekik, míg az Atléticonak még veszélyben lehet a továbbjutása.


Mindemellett 5/10-ben tenném meg, vélemény?


2011. dec. 15. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Természetesen nem egyben akarom tolni, legfeljebb kombiban. De a szombat-vasárnapi műsorra csak ma este fogok jobban koncentrálni.

Mára viszont rengeteg meglepetést várok, íme néhány:

093 Düsseldorf - Paderborn V 5,25

107 Helmond - AGOVV V 7,00

117 Troyes - Reims V 3,00

114 Chateauroux - Bastia V 2,50

113 Nantes - Laval D 2,95

115 Le Mans - Angers D 2,95

118 Metz - Lens D 2,95


Egyelőre még ennyi :D Ezekből össze lehet rakni akár 2db 3/4-et is :D

2011. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ennyire szeretnél veszíteni? :D
2011. dec. 16. 13:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Szó sincs róla. Kockázat nélkül nincs győzelem. Az 1,90 alatti oddsokat hanyagolom, tegnap csak kényszerből tettem néhányat. Tapasztalat, hogy pici szorzókból nem lehet megélni. A nagyokból viszont igen. Bár javasolt pl. több 3/4-es szelvény feladása 2-2 db papír-és rizikós meccsel.

Gondolj csak az egy hónappal ezelőtti Lyon-Rennes, Bayern-Dortmund és Chelsea-Liverpool V-imre! Meg egyébként is, a francia-és holland2.-ben sűrűn van meglepetés és an szoktak jönni a D-k, főleg a franciában! :)

2011. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az az "an" kifejezés szerintem véletlenül került oda :D
2011. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!