Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nincs valami információ...

Nincs valami információ arról, hogy az NBA játékosai milyen fehérjeport/tömegnövelőt szednek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 13:05
 1/8 dirtboy ***** válasza:

szerinted mégis mi a fehérje és a tömegnövelő készítmény összetétele?

nem csodapor azt elárulom.

2011. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos tejsavót, nem szóját.
2011. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:

szénhidrátból meg gondolom vitargó menne de nem vágom hogy mért szednének tömegnövelőt.

ezt elmagyarázhatná nekem valaki mert ez ügyben elég sötét vagyok.

2011. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudtad? ma már mindenki tömegnövelőőziik :D
2011. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

jjjjaaaaa, hát igen ma már ez rendesen divat lett azon belül a ződ jumbó ami nagyon trendi,de divat már a kreatin is.

a kreatinok közül a menőek meg a kreator meg a brutal cre-atp, na az nagyon menő.

nincs az a 16-20 éves aki egyszer ne vett volna már melyikből is legalább egyet.

2011. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én mondjuk edzéshez.. hmm.. el tudnám képzelni hogy csűröm. mert kimutathatóan segíti az izomerőt, a monohidrátról olvastam a tanulmányok értékelését. de mondjuk kell-e nekem most ez x pénzért.. á fa.sznak, inkább eliszok ennyit :D
2011. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:

az én véleményem hogy csak monohidrátot érdemes venni.

a szervezet úgyis kreatin foszfátra fogja lebontani és tárolni.

itt jön az a gondolat hogy akkor miért nem a kreatin foszfát a legjobb kreatin féle.

azért mert a monohidrát tartalmaz egységnyi menyiségben a legtöbb kreatin molekulát, így a monohidráttal tudod a legjobban felnyomni a kreatin szintedet.

jönnek ezek az új kreatin formulák kifelé mert hát valami újat ki kell hozni,nyomják a promó szöveget meg az űberkirály reklámokat hozzá hogy vegyék mert ez most a piacon a legjobb.

én az ilyet leszarom a monohidrát már a 90-es évek óta remekül működik,kellennél több? hát szerintem nem.

2011. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszönöm dirtboy, és a linket is!
2011. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!