Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Suliban Ti hogy oldjátok meg...

Suliban Ti hogy oldjátok meg a kajálást? Én iszok egy adag tömegnövelőt reggel, suliba egy adag fehérjét, viszont mellé szendvicseket eszem. Csirke, hal, rizs, hasonlókat azért nem viszek, mert sajnos nincs lehetőségem megmelegíteni.

Figyelt kérdés
Esetleg tejberizs? Várom az ötleteket!
2011. dec. 4. 18:47
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%

hidegen miért nem jó?

én itthon is hidegen eszem mindig,semmi rossz nincs benne,este a tojást néha öklendezve eszem mert nem bírom mióta majd bele haltam, de kell a fehérje és letolom nincs mese.

ha izmot akarsz építeni az nem lehet akadály hogy rizs nem meleg hanem szoba-hőmérsékletű.

2011. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
puffasztott rizs+hús
2011. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy csináld azt h zacskós rizs+kukorica hidegen így meglehet enni hidd el pedig én is k.urva válogatós vagyok de ha tolsz bele egy kukoricát egyből jobb :D
2011. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
reggelire mért nem zab pehely ? olcsóbb megoldás mint a tömegnövelő , a kaját meg vidd nyugodtan magaddal , én is azt teszem 100g csirkemell és 100 g rizs amikor 7 órám van , akkor cottage cheese is a táskámba van :)
2011. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem osztálytársam megkérte a büfésnénit, hogy melegítse meg neki. De azóta már más büfés van, ez nem olyan kedves, úgyhogy ő is hidegen eszi.
2011. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!