Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van 15e ftom, tegyem fel...

Van 15e ftom, tegyem fel fogadásra vagy költsem amire kell?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van 15e ft plusz pénzem. Mit gondoltok ha befizetem bet365-re és ad +15e ftot, tehát 30e ft amit 3x kell megforgatnom, hogy kivehessem. Vagy örüljek neki és fizessem be belőle amit kell (számla)
2012. jan. 6. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne mit befizetned, pl számlát akkor az nem plusz pénz, szóval megválaszoltad a saját kérdésedet is.
2012. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 /Anita_'94/ ***** válasza:
A tippmix nem elég? Az Inter és a Juventus meccs is jól hangzik a hétvégén. Talán még az Udinese is...
2012. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de miért kell mind a 15ezret be tenni ?

teszel v 3 meccsre 5 ezret és kiveszel 15öt :P.. kb

2012. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A bónusz miatt gondoltam mind a 15-re. Közben elköltöttem számlára, de ami a lényeg ez plusz jövedelem, nem a fő munkámból. Most megint volt egy ilyen munkám. Gondoljátok, elég lenne a tippmix is kevesebbel?
2012. jan. 7. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!