Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » FA kupa Swindon VS Wigan?

FA kupa Swindon VS Wigan?

Figyelt kérdés

4. osztályú Swindon vagy az elsőosztályú Wigan fog itt nyerni?


Egyenes kiesés (döntetlen esetén újrajátszás)


Megvan a tippem de kíváncsi lennék 1-2 véleményre mert az összeg amit megakarok rakni az egy átlag kereset 3x-sa.


Én tippem egyértelműen a Wigan.


nagyon valószínű hogy FA kupába első csapattal fog érkezni és a Sunderland elleni előző elvesztett mérkőzésen (1-4) nagyon jól játszott végig dominálta a mérkőzést természetesen esélytelenebb volt a Sun de megtettem és bejött nem kis összeggel.


( [link] )


A mostani mérkőzés számomra kihagyhatatlan értelmes meglátásokat kérnék ha van olyan az nemérdekel hogy Szerintem a "Wigan nyer , Sztem a Swindon nyer és pakk"


2,3x eléggé meggyőző szerintem a Wigan-re tenni egy 3 osztállyal alacsonyabb csapat ellen (természetesen léteznek "csodák") de úgy érzem megéri a kockázatot.


Szerintetek?



2012. jan. 7. 05:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hazai,angol kupában(főleg FA)a kicsik sokkal jobban felszívják magukat.Am grat a szelóhoz,Wigan-Sunderland meccset én is tettem vendégbe,de kevesebb pénzzel.
2012. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad lett Gratulálok a tipphez :) bejött.



Én sajnos V re tettem ezért el is buktam pedig vezetett a Wigan.

2012. jan. 7. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás.
2012. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!