Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Christiano Ronaldo vagy Kevin...

Christiano Ronaldo vagy Kevin Prins Boateng az erősebb fizikumú játékos?

Figyelt kérdés
Melyik a gólerősebb, taktikásabb gyorsabb, úgy összetéve melyik a jobb játékos?
2012. jan. 12. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan megkérdezted? Melyik a gólerősebb? Boateng pályafutása alatt 24 gólt rúgott, Kriszi 235-öt. Szerinted?:D


Az meg hogy melyikük a jobb...Az egyik középpályás, a másik csatár. Nyilván az egyik nem működhet a másik nélkül. Ha nincs aki labdát szerez és passzol előre akkor a csatárok nem tudnak gólt lőni, ugyanígy, ha nincs aki fogadja a passzot akkor a középpályás hiába szerez labdát.

2012. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ronaldo azért egyértelműen jobb, gólerősebb és gyorsabb is. Védekezésbe gyengébb a ghánainál. De azért Boatenget se kell lenézni, óriási játékossá nőtte ki magát, és még mindig folyamatosan fejlődik, anno Olaszországba igazolása előtt nem gondoltam volna, hogy ekkora potencia van benne.

Boatengnek szerintem erősebb testfelépítése van, de úgy vettem észre, hogy könnyebben lesérül.

2012. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
VIDAL! :D
2012. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!