Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen jó játékos volt a...

Milyen jó játékos volt a brazil Ronaldo, mielőtt elhízott?

Figyelt kérdés
Jobb volt, mint C. Ronaldo, Zidane, esetleg Puskás vagy Pelé? Vagy most Messi?
2010. szept. 10. 19:32
1 2
 1/12 tamasoft válasza:
Mivel befejező csatár, középpályásokkal nehéz összehasonlítani. Messihez lehetne leginkább, ha már kell valakihez, de tőle robosztusabb kicsit. Ronaldo, az Ronaldo. Technikás, cselezős, nagyon gyors, és pontos, hirtelen és váratlan dolgokra képes, 40 méteres labdát ballal, hátulról simán levesz. Nagyon lát a pályán és sportszerű. Egy baja van, hogy sérülékeny, és sokszor le is sérült már, és általában mindig a legrosszabbkor.
2010. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Aquir ***** válasza:
Neki volt a világon a legjobb helyzetkihasználása. Kell ennél több? Sokak kedvence volt köztük az enyém is!
2010. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem csak azért, mert Ronaldo az én szememben a valaha volt legjobb focista, és a kedvencem, a non plus ultra stb...

de kb. ha a maiakat nézzük -gondolom fiatalabb srác vagy, ezért kérdezed -akkor kb. jobb volt, mint croni meg Messi együttvéve-noha utóbbit nagyon bírom- Pelé ok,h. 1000 gólt ért el,de Európában soha nem játszott,"csak" 1 Santosban tudta le a pályafutását, szerintem am. nála Maradona sokkal jobb volt, de ez egyéni meglátásom..szóval Ronaldo az Ronaldo, nem lesz olyan még egy..ez tény...

2010. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tamasoft válasza:

[link]

Ezt ma találtam!

2010. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem igazán a cseleiről volt híres, tehát nem volt a legtechnikásabb focista, de ha megkapta a labdát, egy hivatásos sprinter se tudta utolérni, a lövéseitől pedíg a mai napig rémálma van több kapusnak is.
2010. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
09:51 lóf.szt nem volt technikás -.- hány szóló gólt lőtt már, tipikus technikás brazil, és hatalmas játékos
2010. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy legendás játékos, csak kíváncsi voltam mások véleményére. Szerintem C. Ronaldóval, Ronaldinhóval vagy Zidane-nal összehasonlíthatatlan. Talán Messi megközelíti valamennyire. Ott a helye Puskásék mellett a top tízben.
2010. szept. 14. 18:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Én inkább Henryval hasonlítanám össze
2010. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Henryval csak azért lehetne, mert szintén befejező csatár, és sok gólt lőtt, de Ronaldo más kategória.
2010. szept. 14. 19:43
 10/12 anonim válasza:
Puskás a mai focihoz gyenge lenne... az ő idejében szinte kocogtak a pályán :) ne nagy volt!! :))
2012. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!