Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kaká érdekességek?

Kaká érdekességek?

Figyelt kérdés
Segítenétek az házim h a kedvenc focistámról írjak wikipédia nem jöhet szóba saját szavaitokkal, segítetek?
2012. jan. 16. 15:38
1 2
 1/12 fantasyargo válasza:

Ha a wikipédián lévő szöveget lusta vagy kijegyzetelni és átfogalmazni a saját szavaidra,akkor megsugok egy titkot,

/nem csak wikipédián lehet kutakodni/

nem könyvre gondolok,de van néhány internetes oldal,ahol vannak kifejezetten érdekes érdekességek /nem a wikipédiáról/ tehát szerintem ha beirod a google keresőbe,hogy Kaká érdekességek,vagy valami hasonlót,akkor találnod kellene valamit.

2012. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. jan. 16. 15:51
 3/12 fantasyargo válasza:
Ez mondjuk,kicsit régi/még a milános idejiből/,de sztem attól még jó [link]
2012. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És van egy másik az egy közvélemény kutatás, mit gondoltok erről a focistáról, ez is a háziba tartozik.

Azt mondta a tanár hogy menjünk ki az utcára azt az emberektől kérdezzük, de én ezt jobbnak tartom.

2012. jan. 16. 15:54
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is a válaszokat, a közvélemény kutatáshoz is írjatok légyszí.
2012. jan. 16. 15:55
 6/12 fantasyargo válasza:
Bocsi de azt szerintem már /szinte/ tényleg csak wikipédiáról szedsz
2012. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 fantasyargo válasza:
egyébként milyen közvéleménykutatás kell?
2012. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Bocsi de azt szerintem már /szinte/ tényleg csak wikipédiáról szedsz"

Ezt nem értem, az hogy milyennek találod Kaká-t.

2012. jan. 16. 17:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Kaká:

A sérülése óta nem kap sok szerepet a csapatban, de szerintem Özilnél jobban teljesített, amikor pályán volt. Ha Mou marad az edző, valószínű, hogy nyáron eladják (ennyi játéklehetőség mellett jobban is járna, elvégre egy klasszisról van szó), ha Mou megy, talán maradna. Én hiszem, hogy meg tudná állni a helyét kezdőként is, ha kapna több lehetőséget.

2012. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Remek játékos, a világ egyik legjobbja, csak nem a Realba kellett volna igazolnia.
2012. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!