Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vajon a Fulham vs Newcastle...

Vajon a Fulham vs Newcastle BUNDA meccs lesz?

Figyelt kérdés

Fulham 1.90 Döntetlen 3.40 Newcastle 3.60


Fulham 14, Newcastle 6, a tabellán, és erzen kívül is minden ellene szól, kivéve a hazai pálya....de tessék itt vannak a statisztikák


[link]


minden héten szoktam figyelni mi lehet bunda (általában a 2 alatti odds az X-re, illetve h több oldalról is levették a meccset, de még sok egyéb jel is van), de ez is elég furcsa, nem szoktak ilyen különbségek az oddsokban ha két csapat között 8 hely van


2012. jan. 20. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hülyeség, de szerintem elírták, és a newcastle szorzója az 1,90
2012. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki a Newcastle azon játékosa aki a gólokért felelős?

(erre meg keresed a választ)


És ha megvan, elmondom neked Afrika-kupa van.


ÉS ebből vond le a következtetéseket, várom válaszod.

2012. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Demba Ba, tudom, de ettől még ez furcsa

na mindegy, holnap meglátjuk mi lesz belőle :D

én minden esetre az olasz bajnokság végér várom, ott ha ügyes vagy több 100 ezerrel is megszedheted magad (Inter-Napoli, Milan-Brescia, és még 3-4 meccs volt amin ééérdekes módón 1.3-1.4-es odds volt az X-en és éééérdekes módon X is lett)

ez ott már olyan megszokott hogy nem is vizsgálják ki :D

2012. jan. 20. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!