Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ugye milyen utálatos egy...

Ugye milyen utálatos egy játékos Pepe a RealMadridból?

Figyelt kérdés
Utálatos egy gyökér! Amit meccsről meccsre csinál teljesen felháborító! Mikor áll már oda egy játékos és tépi le a fejét? Ilyen egy cs.cska b...it még nem láttam mint ő! Szívem szerint csak a szájába taposnék! Ti mit gondoltok róla?

2012. jan. 22. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
azt, hogy ha ott lennél nem a szájába lépnél, hanem aláírást kérnél tőle te kis 12 éves taknyos p*cs
2012. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem Real Madrid színvonal az biztos inkább megyei harmad osztály
2012. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak a pepé szar. ott van khadira,csabi alonsó, ezek mind sportszerütlen játékosok. Carvajóról nem is beszélve. (barca ellen bizonyitották favágási technikájukat)
2012. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
egy hülye majom, tökéletesen illik abba a csapatba ahol ott van CR, Mou, coentrao, xabi, benzema féle s*ggfejek
2012. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A játéktudása alapján nagyon elmarad attól, hogy klassziskén emlegessük, bár nem rossz védő, de vannak nála sokkal jobbak is. Ha a Real akarna könnyen tudna igazolni a helyére jobb, és kevésbé megosztó játékost.

A pályán való viselkedése meg egyenesen undorító, olyan dolgokat művel, hogy lassan Materazzi magasságokba emelkedik.

2012. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
barca se jobb.Mikor pedro szinművész úr feldobta magát és leskelődött hogy milyen lapot kap az ellenfél az sportszerű volt?Persze a kérdés költő.Ettől még mind a 2 csapat játékosai valamelyik színházzal kössenek szerződést.
2012. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Xabi Alonso alattomos meg miegymás?!Ez egy rossz vicc, jól feldobtad a napom. :)

Ennyi erővel akkor miért nem Casillas-t bántod?Ő is ugyan olyan sportszerű....

2012. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó vagyok.

Ja és buszkecc és álvez (ha már én is olyan gyerekesen írjam pket mint Te)nem sportszerűtlen?!

2012. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
G'sback hát téged is szívesen megtaposnálak!
2012. jan. 23. 12:06
 10/12 anonim válasza:

Na már most. Kezdjük az elején. Real Madrid fan vagyok, de nem az elvakult fajtából, aki gyűlöli a Barcát. Elismerem, mind a két csapat nagyon jó, nekem mégis szimpatikusabb volt eddig a Madrid játéka, illetve játékosai. Pepét viszont ki nem birom állni. Ki kellene tenni a Real Madrdiból nagyon gyorsan. Amit a páláyn művel az nem lenne megengedhető egy ilyen befolyású csapatnál. Szabálytalan, alattomos, gerinctelen, durva, primitív, és nem is világklasszis. Tény, hoyg jó védő, de nem pótolhatatlan. Nem értem, miért viseli el ezt a vezetőség, amikor 1000 más ilyen tehetségű, értelmes, sportszerűbb játkost találnának...

Egyébként a legtöbb értelmes madridista egyet ért abban, hogy Pepét gyorsan el kellene távolítani, mert nagy szerepe van abban, hoyg sokan nem kedvelik a Madridot...

Fentebb valaki említette, hogy Khedira és Benzema is ugyanolyan szabálytalan... Jót nevettem :D

2012. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!