Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki tudja nekem leírni az FC...

Közöd? xD kérdése:

Ki tudja nekem leírni az FC Barcelona kezdőt? És a játékosokat? (hányan játszanak a csapatban? ) Nem olyan rég szeretem az FC Barcelonat de ezeket tudni szeretném.

Figyelt kérdés

2012. jan. 23. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kössz de épp ezért írtam akérdést mert hiába keresem a neten se hogy se találom.
2012. jan. 23. 18:28
 3/12 anonim ***** válasza:
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
2012. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még van időd egy másik csapatot megszeretni.. Ne a sok divatbuz.i után menj!! Lehet,hogy most sikeres a Barca,de majd nezd meg 2-3 év múlva..(nem lesz Xavi,Puyol,Villa,Abidal,Iniesta is öreg lesz..)
2012. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Lesz Bartra,Doulefou,muniesa,oier,rochina thiago alcantara!
2012. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
www.eurobarca.hu
2012. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
www.divatdrukkervagyok.hu
2012. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem a sok DIVATBUZ.I után megyek de én úgy gondolom hogy az FC Barcelona itt a legjobb football csapat!!

Láttam már őket játszani és elég jól játszanak...

Nem szeretnék az olyan csapatok után szaladni mint a Real Madrid ami sztár.temetőnek mondható! Fiká.zzátok a Barcat aztán nem igen tudtok róla semmit... Nem mint ha én többet tudnék de azért keresgéltem a neten hogy jobban megismerjem a csapatot.

És én úgy vélem hogy egyesek irigyek a csapatra hogy alaposan leláz.zák legyalázz.ák az olyan csapatokat mint a Real Madrid... Ronaldo...

2012. jan. 24. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

na pont ez a divatbu*zi ismérve amit leírtál.

szóval gratulálok kis homo :D

2012. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ki mondta,hogy a Realnak szurkolj? Annyi jó csapat van még a világon..(Chelsea,MU,Arsenal,Milan,Bayern,City??) Ha most kezdenék el szurkolni,már csak ezért se szurkolnék a barcának: http://www.youtube.com/watch?v=pWe_lwegpHk

Remélem sokat tudtam neked segíteni

2012. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!