Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sztetek fog igazolni vkit a...

Sztetek fog igazolni vkit a Chelsea a deadline dayen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:

1 ember fognak még igazolni, szerintem ez 100%. És valószínűleg a deadline dayen, úgyhogy szerintem igen! :)

Egy irányító kéne, de nagyon!

2012. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem a edzövel van baj.de megy majd mourinho , ha minden igaz. :) iHALA MADRID
2012. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sztem meg a játékosok fele szarik az egészre...
2012. jan. 29. 20:18
 4/9 Xaba89 válasza:
szerintem ott a gond , hogy angol focit eroltetnek latin focistakra. Nezd meg hany angol van a csapatba. Lampard,Cole,Terry, Sturridge cserekent legtobbszor. Ez a villa boas egy kr*ten. Menjen mar innen es jojjon vagy murinho vagy Hiddink. Es igazoljanak par olyan jatekost aki nem baletezik hanem focizik. Angolokat, nemeteket, hollandokat meg mas olyan focistakat akiket nem a csel esz meg hanem az erot a fo erenyuk. Sepciel nekem Landon Donovan stilusa nagyon tetszik.
2012. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az első mondatod rendben van, a többi hülyeség
2012. febr. 19. 09:36
 6/9 Xaba89 válasza:
Miert hulyeseg? Szerinted mi keresni valoja van Torresnek Angliaba? Csatarkent kevesebb golt lott mint Terry vedokent. Akkor menjunk tovabb ott van David Luiz nem stabil vedo mint azt megkoveteli az angol bajnoksag. Azert kapnak olyan sok golt ebbe a szezonban mert nem az erore teszik a hangsulyt. Nezd meg a M.U.t ott van Ferdinand vagy vegyuk Vidicet .... nagy allatok azok mellett ha elmegy valaki labdaval akkor leteperik. Meguszak egy sarga lappal de utana az ellenfel csatara meggondolja, 2xer is hogy mit csinal. Vagy vegyuk csatar peldakent Rooneyt. Nem gyors de egy tank ele allsz eltipor. Ezert menjenek vissza a latinok a sajat hazajukba ott megy nekik. Mert Torres is remek focista de nem Angliaba. Es ez ervenyes a latin focistak 80%ara. Nezd a Ranieri korszakban hany latin volt a csapatban? Akkor meg az eron volt ott is a hangsuly es olyan jatekosok voltak mint pld Gronkjaer vagy Kezman vagy murinho korszakba Robben, Wayne Bridge, es most meg eladjak az ilyen massziv jatekosokat es hozzak a csel kiralyokat akik meg vannak halva Britaniaba. Joe Cole , Glen Johnson, Wright Phillips ezek olyan nevek akik a Chelseanel jatszottak es mikor ok ott voltak akkor volt foci.
2012. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Először is Torresről annyit, hogy a Liverpoolban anno a világ egyik legjobb csatára volt. Chelseabe egyszerűen nem illik be, teljesen más játékrendszerben kell játszania, nameg az önbizalma is a padlót súrolja az utóbbi 1év miatt...

A PL pedig teljesen megváltozott az utóbbi években, már nem annyira fizikális mint 6-7 éve pl. Nagyon sok technikás játékos jött a közelmúltban akik megváltoztatták az addigi stílust. Ezért gondolom hülyeségnek azt, h a latinok nem illenek ide. Megnézed pl a Cityt. Silva, Nasri, Agüero viszik a hátukon a csapatot. Egyikük se vmi izomagy. De ottvan Mata is vagy Modric akár. Csapatuk húzóemberei.

2012. febr. 19. 22:05
 8/9 Xaba89 válasza:
Modric nem latin :P a spanyol foci kiszamithato. Nezd ha a realt vagy a barcat betened a PLbe nem lenne egyik se bajnok. Angliaba van par olyan csapat meg a 3. osztalyba is akik meg tudnak fogni barmilyen mas nemzet elso osztalyu csapatat. Ha lattad a tegnap az F.A. kupaban a Stevenage -Spurs mecset hat oszinten nem jatszott rosszul a Spurs, az is igaz hogy par nagy nev nem kapott jatek lehetoseget , de ez a kis 3d osztalyu csapat a Stevenage nem csak szepen vedekezett hanem szep kidolgozott tamadasokat vezetek le amivel nem egyszer vittek fel Cudicini vernyomasat. Meg ott volt anno a Rafa Benitezes Liverpool. 2,3 evig szarnyalt a csapat a BL ben de a bajnoksagban mindig a Chelsea es M.U. utan kulogot. Akkoriba meg a Chelseabe is olyanok jatszottak akik ismertek az angol foci rejtelmeit.Itt sorolhatnam Joe Cole, Ballack, Wright Phillips, Shevchenko, Gudjonsen,Huth, Glen Johnson, Robben, es kivetelesen a vedelem szelen portugalok voltak es megis jobb volt mint most. Mondjuk Cahillnek kell egy kis ido meg belejon de David Luiz valahogy nem illik oda. Bosingwa es meg Mata azok a csapatba akik ugymond viszik elore a latinok becsuletet de nezd a csapat lelke Lampard aki kozeppalyaskent mint a spanyol brigad osszesen. Remelem nyaron AVBt kuldik vissza portugaliaba es hoznak valami normalis edzot aki tud igazolni. Szivem szerint egy Senderos kaliberu jatekos kellene a vedelembe Terry melle, a kozep palyara Bale, Donovan vagy Dempsey tipusu tamado kozeppalyas es csatarkent ott van Sturridge es melle egy valamire valo fiatal csatar kellene mint Mario Gomez.
2012. febr. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Modric is latin stílusú úgy értettem:)

Én amúgy AVB maradása mellett vagyok inkább, Ancelotti is megbukott - majdnem - ugyanezzel a kerettel, ergó nem biztos, h az edző a hibás főként. Inkább takarítani kell a keretből a kutyaütöket. Gondolok itt pl Bosingwara, Maloudara, Kaloura vagy az egyáltalán nem játszó Paulo Ferreirara. Drogba úgyis elmegy Kínába, Lampard pedig nagy kérdés. Őket pedig fiatal, motivált, sikerre éhes fiatalokkal kell pótolni!

2012. febr. 20. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!