Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért vagytok ennyire elfogult...

Miért vagytok ennyire elfogultak az éppen jól muzsikáló csapatokkal szembe?

Figyelt kérdés
Annyira irritál,hogy a sok footballanalfabéta most éppen a manchester cityt vagy a barcelonát isteníti. Ebben nincs semmi hűség. Én 6éve Chelsea szurkoló vagyok. Nem sok idő,de soha életembe nem fogok más csapatnak szurkolni,ha harmad osztályú lesz a klub akkor se. Sajnos 2 csapat örökös "harcáról" szól a foci. Igen ez a 2 spanyol klub a real matdrid és a barcelona. Ha kitalálják,hogy most a 28.osztályú xy csapatnak kell szurkolni mert messi vagy ronaldo megunta a saját klubját annak szurkolnátok? Emberek száljatok már le a földre. Gyanítom,hogy itt minden 2. 12 éves gyerek barcelona drukker. Kinek nem inge...!!!!!!!

2012. jan. 22. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szerintem is így van

én is csak egy csapatnak szurkolok

Inter Milan drukker vagyok 10 éve


de azért szurkolnak nekik mert aszhiszik hogy a világ két legjobb csapat

szerintem pedig nem

2012. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ismerek egy falut 1000 vannak

és mind barcerona meg Realmadrid druker

2012. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Azért azzal a 6 éve Chelsea szurkoló vagyok dolgokkal te sem vagy más, mint divat drukker.
2012. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom ezeket a műklubbokat,ezek nem is klubbcsapatok hanem vállakozások,minden a pénzről szól.Egy csapatnak szurkolok,és az a Fradi,mikor kizártak ott voltam,mikor nem jutottunk fel ott voltam,és mikor másodszorra se sikerült akkor is ott voltam.Külföldi csapatok közül max a Juventust szeretem,mert a 2 kedvence játékosom ott játszott/játszik(Zidane,Del Piero).Kiváncsi lennék ha pl a barcat kizárnák akkor is így majmolnák e őket?!
2012. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Figy. egyátalán nem vagyok divatszurkoló 10 éves koromba voltam Londonba és elhaladtunk a stadion előtt...nagyon megtetszett és hangsúlyozom 10 éves voltam amikor azt se tudtam mi az a foci!
2012. jan. 22. 14:28
 6/15 anonim ***** válasza:

10 éve Real Madrid drukker vagyok.Sokan megszóltak már azzal hogy divatdrukker vagyok...Ember miért szurkoljak egy olyan csapatnak aki egyáltalán nem tetszik, nem láthatom a tv-ben.Imádom az ilyen embereket :)

Bármit is mondjon a média HALA MADRID!

2012. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Én csak 2 éve nézek focit, akkor ezért már divatdrukker vagyok?(az mindegy most, hogy melyik csapatnak szurkolok)

Jó, értem én, hogy tényleg vannak olyanok, akik a sikeres csapatok után mennek, de tehetek én arról, hogy csak 2 éve nézek focit? Majd 10 év múlva visszatérünk erre a beszélgetésre, mivel csak 2 éve nézek focit, így az én véleményem nem lehet mérvadó....

2012. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És egyáltalán ki a divatdrukker? Mert itt mindenki divatdrukker, aki jól menő csapatoknak szurkol, meg az is, aki nem.(mert ezt a szót én már vagy 6-7 csapat szurkolóira is hallottam)
2012. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Xaba89 válasza:
45%
4es valaszolonak csak annyit hogy a Barcat nem fogjak kizarni mert nem olyan piti bunda kiralyok mint a fradi
2012. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De jó hogy te tudod h ki a bundacsapat,és ki nem.Minket kizártak,mint azóta kiderült jogtalanul.De pl volt egy 2000-es év amikor a loki kiesett,valami csoda folytán mégis az első osztályba indultak,milyen különös,és persze a vasas is kiesett mikor minket kizártak,és ők is valami fura módon nem a másodosztályba indultak,hanem az elsőbe.Szóval leírhatnád miért vagyunk mi bundacsapat,ahogy írtad.
2012. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!