Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért bal lábas szinte minden...

Miért bal lábas szinte minden kapus?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
mert jobb lábasok
2012. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Úgy érted, hogy miért bal lábas minden bal lábas kapus?

Vagy hogy miért bal lábas a kapusok 17,7 százaléka?

2012. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez így lehetetlen megmondani. Mert általában a focisták, jobb lábasok. És egy bal lábas, jobban reagál a jobb lábasok lövésére. Akár :)
2012. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem lehet megmondani. Tényleg furcsa, de pl. én is kapus vagyok, és jobb lábas.

Ezt tudom talán elképzelni: Ugye az embereknek sokkal kevesebb százaléka bal lábas, mint jobb. A fiatal játékosok mikor focizni kezdenek, vannak egy csapatban mondjuk 10-en. A 10-ből mondjuk 9 jobb lábas, ezért a feladatokat az edző úgy alakítja ki, hogy a passzolgatás/labdavezetés után jobb lábra jöjjön ki a lövés. Kit állítanak a kapuba? Persze, hogy a ballábast. A balos srácról kiderül, hogy jól véd, ezért ott marad.


Bár ez elég nagy baromság, de legalább kitaláltam egy király fikciót (ahh de szépen fogalmazok) a kérdés megválaszolására :))

2012. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hak válasza:
mert a palyan jobb labbal nem tunak jatszani ezrt a kapuba teszik oket
2012. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!