Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Akkor kiesett a barcelona?

Akkor kiesett a barcelona?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek a csapatrol? Szerintem nem volt eleg akarat.
2012. febr. 11. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az Osasuna elleni 2:3-ra gondolsz, ugye?


Nem esett ki, mert ez nem kupa, csupán a bajnokság, melyben most elvesztett egy meccset. A 23 forduló alatt ez a második, amit elvesztett.


Szerintem még van esélye megnyerni a bajnokságot, ne temessük, még 15 forduló hátra van.

2012. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha meg akarja nyerni a bajnoksagot akkor a realnak legalabb kell 3 vereseg es 1 dontetlen, en ugy gondoltam hogy mar nincs eselye megnyerni a bajnoksagot
2012. febr. 12. 11:38
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel nem fogják megnyerni. A bajnokságba már max arra hajthatnak, hogy ne legyen megalázóan nagy különbség köztük és a Real között. Évekig szimpatikusak voltak, de most nem sajnálom őket, amennyivel jobbak voltak a Realnál és amilyen irdatlan sok pénzt elköltöttek új játékosokra fölöslegesen meg is érdemlik, hogy ne nyerjenek. Tudni kellett volna normálisan építkezni, és igazolni. Ennyi pénzből, ilyen kerettel még jó néhány évig uralkodhattak volna a bajnokságba.

Persze amikor nyáron mondtam, hogy a Barca hülyén igazol, és a Real lesz a bajnok akkor sokan hülyének néztek.

2012. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
utolsó nagyon hülye vagy... Barca miért igazolt hülyén?? 2 embert igazolt Fabregas barca nevelés és 2. a házigólövö listán Xavi már kiválloan tudja helyetisitenni Alexis is jó igazolás fiatal és jól lövi a gólokat ( persze sérült volt 3 hónapig) ha most nem lenne bajba lennénk mert Villa is sérült. Mást meg nem igazolt. Madrid bajnok lesz de nem jobb a barcánál ez bizonyitja hogy el classicon rendszeresen kikap pusztán a barca nem jó idegenbe talán nem elég motiváltak de ossasuna ellen már a kezdő is érdekes volt mintha feladták volna ( xavi,iniesta,fabregas padon félidőbe se jöttek fel
2012. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amióta Guardiola az edző azóta a Barca elköltött egy zsák pénzt fölöslegesen olyan játékosokra akikre nem volt szükség. Nem feltétlen a tavaly nyárra gondoltam, az a két játékos kellett, de amit előtte csináltak az egy eszetlen költekezés volt, nem tudatos csapatépítés. Ha azokat a pénzeket is normálisan fektetik be akkor most nem lenne 10 pontos hátrány a Madriddal szembe...
2012. febr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagy hülyeségeket beszélsz, már ne haragudj. Nem azért nem fogják megnyerni a bajnokságot, mert rosszul igazolnak, hanem mert már nincs akkora motiváció. Érdekes, a kemény meccsekre mindig felpörögnek és hajtanak. A tíz pont meg nem a világ, bár szerintem már behozhatatlan, de attól még nem fogok elfordulni a csapattól, évekig hoztak egy olyan szintet, hogy csak ámultam.

Tudnék most oldalakat írni, de nincs kedvem...

2012. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet nem vettek komolyan a bajnoki meccseket, de a Real ellen rendre nyertek meg Fabregas es Alexis nem volt hiaba valo igazolas. Fabregas is nagyon jol jatszik na meg Alexis ilyen fiatalon, le a kalappal szerintem nem voltak rossz igazolasok. Nem tudom de en igy gondolom es nem allok el a csapattol azert mert egy meccset elbuktak. Ha a Real hibazik es aprilisban kikap a Barcatol akkor elkepzelheto egy ujabb bajnoki trofea. Visca el Barca!
2012. febr. 14. 18:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha az nem elég motiváció nekik, hogy megint megelőzzék a világ legjobb edzője által vezetett nagy riválist, és ezért nem teszik magukat 100%-osan oda a kisebb csapatok ellen, és hagyják, hogy a Real legyen a bajnok akkor komoly bajok vannak a Barca játékosok fejében...Ez esetben Guardiola a fő hibás.

Egyébként meg ha úgy is van ahogy mondjátok akkor arra is azt tudom mondani, hogy olyan játékosokat kellett volna igazolni az évek alatt akik jók és motiváltak, nem az eszetlen költekezést kellett volna választani.

Valahol valamit elrontottak, én azt nevetséges indoknak tartom, hogy nem motiváltak ezért gyakorlatilag hagyják, hogy a Real bajnok legyen.

Bár én nem vagyok Barca drukker, de én is ámultam, hogy mit műveltek a pályán, csak ez már elmúlt. Annyira már nem megy a játék mint az előző 3 évbe, persze ettől még mindig nagyon erősek, akár duplázhatnak is.

2012. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De vannak motivált játékosok, nem érted?

Ott vannak a fiatalok, és még fizetni sem kell értük. A motiváció hiányát úgy értem, hogy 3-4 éve szinte minden versenysorozatban a legvégéig versenyben vannak, 3 naponta meccseznek, emellett most egy elég szép kis sérüléshullám is folyamatosan vonulgat végig, ezért a kulcsjátékosoknak folyamatosan a pályán kell lenni.(most komolyan soroljam, hogy Pedro, Iniesta, Piqué sérülésből-sérülésbe esnek kb. az egész szezonban).

Ott van pl. a Realnal Xabi Alonso, már most formán kívülre kezd kerülni, a Real se tud a helyére egy épkézláb embert betenni. Ha ott lesérülne vele együtt Benzema és Higuain (ahogy most Higu le is van talán), ők is kaparhatnák a fejüket, hiába CR.(mint ahogy Messi se elég egy jó csatárpár és középpályás nélkül mindig).

De hiába magyarázom, mert nem foglak tudni meggyőzni, te meg velem nem fogod elhitetni, amit mondasz.

2012. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Sőt, örülnék is, ha bajnok lenne idén a Madrid, akkor a port. edző elhúzna a francba, és végre a classicok a fociról szólnának, nem arról, ami most folyik.

2012. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!