Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol találok nagy választékot...

Hol találok nagy választékot kosárcipőkben?

Figyelt kérdés
Segitsetek, mondjatok jo helyket, mert bárhova megyek alig van 1-2 :/ ...
2012. febr. 18. 15:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Budapesten...
2012. febr. 18. 15:16
 2/4 anonim válasza:
Decathlon , a duna plázában (13. ker) van a legfelső emeleten egy kifejezetten kosárbolt (kicsit fiús). Sok szerencsét:D
2012. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok kösz...
2012. márc. 16. 21:44
 4/4 anonim válasza:

duna pláza:basketball world (nem tudom hogy az előző válaszoló is erre gondolt-e)

footlocker: az a baj hogy nem rég bezárt magyarországon és nem biztos hogy ujra fog nyitni pedig baromi jó cipők voltak nekem is onnan van a mostani cipőm és még senkin nem láttam olyat, tudom hogy irtad hogy budapesten de azt tudom hogy bécsben is van footlocker és ha neked ér annyit akkor érdemes kimenn

kassák lajos utca(pannónia sportbolt): én ezt a boltot is szeretem mert nem annyira drága és jó cipő vannak, mondjuk elég eldugott lehetetlen helyen van de megéri :)

sok szerencsét a vásárlásban, remélem segitettem :)

2013. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!