Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi lett a Chelseavel?

Xaba89 kérdése:

Mi lett a Chelseavel?

Figyelt kérdés
En nem ertem, hogy mi van a Chelseavel mostanaba. Keptelen nyerni mar egy jo ideje. Hetvegi kupa mecsen is Xet jatszott, a bajnoksagban mar kozel egy honapja nem nyert, a BLben meg 3-1et a Napolitol, ami biztos kieses egy olasz csapat ellen, mert egy olasz csapatot 2 golal megverni nehez lesz. Szerintettek az edzo a hibas vagy a jatekos allomany? Jot tett ez a sok spanyol\portugal szerzemeny a Chelseanek szerintettek? Mert szerintem itt Abramovichnak a nyari atigazolas soran komoly valtoztatasokat kell csinaljon edzo poszton es a jatekos allomanyban is.

2012. febr. 22. 03:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy edzőválás kellene. az a gond hogy a jó jáékosok öregednek(lampard terry drogba) terry nem játszott, pedig akkor teljesen más lett volna az összkép. Rossz edző, ennyi, ideje lenne váltani. a játékos keret aránylag jó, bár én torrest kiraknám (vagy nem vettem volna meg) jó játékos csak nem a chelseaban ( bárő nem is játszott.) nem láttam végig a meccset, de sztem ez kicsit olyan volt mint a birmingham ellen(bcs ezt a csapatot nem tudom leírni) azt is be kellet volna húzni még edző nélkül is, de így csináltak maguknak egy potyakört, és jelen pillanatban, az is benne van hogy kiesik a kupából....
2012. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért mindig az edzőt kell ócsárolni. Nem ő játszik a pályán, nem ő veszi le rosszul a labdákat, nem ő nem tudja megállítani a csatárt, nem ő rontja el az átadásokat hanem a játékosok. Egyébként is még 1 éve sincs a chelseanél, és szerintem még ha 1év mulva is ilyen lesz a teljesítménye, vagy hasonló, a csapatnak akkor talán lehet ráfogni.
2012. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez nem igy van. Az edzon igenis sok mulik. Spec ha hallottal Muzsnay Zsoltrol aki egy remek ember. En anno a negyed osztalyba jatszottam es nagyon szarul mentunk a turba. Returba jott Muzsnay es hozott egy uj jatekost es annyi. Hazai palyan egy pontot se vesztettunk el es idegenben is csak 2 veresegunk es 1 dontetlenunk volt. Csak sajnos a turba nagyon rosszul szerepeltunk ezert csak az 5dik helyre volt eleg . Nah ezek utan mond hogy nem az edzon mulik. Vagy vegyuk peldanak Guus Hiddinket. Gondolom nem kell bemutasam hogy milyen eredmenyeket ert el Del Koreaval, Ausztraliaval, Oroszorszaggal, PSV Eindhovennel vagy a Chelsea es jol ment a vezetese alatt.
2012. febr. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!