Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fehér Miklós milyen focista volt?

Fehér Miklós milyen focista volt?

Figyelt kérdés

Sajnos csak 2 éve nézek rendszeresen focit, így kíváncsi lennék azok véleményére, akik látták őt játszani.

Jól játszott? Ha nem hal meg a pályán, lehetett volna "legenda"?(a videó, amin meghal, mindig elsírom magam)



2012. febr. 25. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég jól játékos volt, a csapattársai szerették, még sokra vihette volna. mondjuk elég azt mondani hogy a Benfica Portugália egyik legjobb csapata.
2012. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, a csapatot vágom, meg úgy nagyjából Fehér Miklóst is, sok videót nézegettem róla, csak az más, mintha valaki "élőben" is látta.

Köszönöm a válaszod.:)

2012. febr. 25. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés magyar játékost ismerek el jó focistának (egy kezemen meg tudom számolni),de láttam Fehér Miki videót ahol a góljait és a megmozdulásait mutatták, hát őrá tényleg büszkék lehetünk!
2012. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szegény, és 25 évesen meghalt.

Mit "suttogtak" a haláláról?(holmi wikipédiáknak én nem hiszek :D)

2012. febr. 25. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
tuti valami más baj volt, nátha miatt nem halt meg még senki! Most nézem wikipédián ezt írják, de én nem hiszem el ezeket a hülyeségeket! Szerintem komolyabb baj áll a háttérben.
2012. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt sose tudjuk már meg, szerintem valami dopping ügy van emögött.(most nézegetek videókat, akkoriban azért egy páran meghaltak a pályán)
2012. febr. 25. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megállt a szíve :( És ezért kell mindenkinek defibrillátor...azóta be is vezették és nem egy embert élesztettek újra a pályán!

R.I.P. Fehér Miki :'((

2012. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetett rossz, ha a Benficában játszott.
2012. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Náthás volt, de így is vállalta a meccset... bevett egy fájdalomcsillapítót... sokan ezt mondják halála okának... Sajnos nem tudták visszahozni :( Szerintem kiváló focista volt! 5 éves voltam, 1-2 meccsét vagy az összefoglalót a meccséről láttam... Én is mindig elsírom magamat a videón, vagy könny szökik a szemembe ha megemlítik... Nyugodjon Békében! :(
2015. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!