Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tehetséges vagyok?

Tehetséges vagyok?

Figyelt kérdés

12 vagyok. Sokat szoktam focizni, még nem jártam edzésre, de egész jól focizok olyannak adtam kötényt aki 3 éve focizik, iskolai bajnokságban gólkirály vagyok, gyors pontos. Ezek szerint van tehetségem hozzá? Érdemes járnom edzésre?

Durva válaszokat légyszí ne!


2012. febr. 29. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
am figyi 1 kötény még nem a világ... a fociban sok dolog számít innen nem tudjuk megmondani. nagyvalszínűség van. én 9 éve játszok 20 vagyok sztem nekem kicsi az esély hogy kötényt adsz. am mindenféleképpen próbáld meg. merre fele laksz? amugy megéri elkezdeni. nekem nem volt tehetségem mikor elkeztem, 17 évésen megye 2 es bajnok csapat alapembere vagyok. lehet tanulni is... a tehetség csak egy kis előny. sok sikert...
2012. febr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt folytathatjuk privibe? Sok kérdésem lenne.
2012. febr. 29. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:

17 évesen ha nem vagy egy nb1es csapat utánpótlásában, akkor semmire sem viszed a fociban. valszeg azért, mert későn kezdted.


kérdező, a tehetség 10%, a többi 90% a gyakorlás. A hozzáállásod rossz, nálad tehetségtelenebb, de szorgalmasabb úgyis rádver rengeteget. iskolai gólkirály? van vagy 100 iskola a környéken, mindegyikben van egy gólkirály... 10 focicsapatnyi gólkirály...

2012. febr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj 69/167:(
2012. febr. 29. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

én 13 évesen megye III-as csapatál játszottam, most vagyok 14

menj el valami u13-as csapathoz vagy u14-eshez edzésre és ott megmondják mennyire vagy jó

14/f

2012. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok tehetséges, de ha van időm mindig megyek ki gyakorolni. Ha nincs kedvem, akkor csak szabadrugásokat gyakorlok, de akkor is csinálok vmit. :)

Ha ami nem megy meccsne, akkor azt gyakorlom, ami meg ment, azt kicsit hátrébb teszem. Általában, az ilyen túl robbanékonyan végzett bicikli cselek okoznak gondot, de általában sikerül.

2012. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én fejelni szeretek!


Üdv:

Zidane

2012. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!