Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Reál Madrid vagy Barcelona?

Reál Madrid vagy Barcelona?

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 19:38
 1/5 sacsa ***** válasza:
81%
Real Madrid nem Reál!
2012. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
57%
Barcelona.
2012. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Barcelona
2012. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez egy elég érdekes kérdés. Ezt soha senki sem fogja tudni eldönteni. Két gigászról van szó. Mindkét csapat nagyon sokat elért már. Mindkét csapatnak vannak jó és rossz időszakai is. Például a Madrid mostanság elég rosszul teljesít a clasicókon, a bajnokságban pedig veretlen. Én amúgy Barcelona szurkoló vagyok, de elismerem a Madrid sikereit is. Barca drukkerek közül is utálom az elvakult divatdrukkerek. Szerintem ezzel mindenki így van. Nekem kicsit sikerült áthidalni a két csapat közti szakadékot: én 18 éves lány vagyok, vérbeli Barca drukker; a barátom pedig a Madridnak szurkol mióta az eszét tudja. Nekünk sem sikerült dűlőre jutni még ebben a kérdésben. :DD
2012. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én inkább Real fan vagyok de már 6 éve és akkor se váltottam amikor nem ment nekik sose fogok.De azukat utálom akik szítkozódnak de néha nálam is kiburult a bili főleg amikor nem adtak meg 2 jogos 11-est meg 1 rúgott gólt a realnak de mit lehet csinálni :D
2012. márc. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!