Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vajon tényleg Messi minden...

Vajon tényleg Messi minden idők legjobb futballistája?

Figyelt kérdés

Mindössze 24 éves, 3 Aranylabda birtokosa, s olyan ütemben termeli a gólokat, hogy rövid időn belül minden létező rekordot megdönthet.

Ti mit gondoltok - lehetőleg elfogultság nélkül?



2012. márc. 8. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Messi a korunk egyik, ha nem a legjobb játékosa, de azért egy ilyen kijelentés nagyon erős! Azt se felejtsük el, hogy abból a 3 aranylabdából az egyikhez köze se volt, és teljesen jogtalanul kapta. Bár az a kettő is sok lenne ennyi idősen. Minden idők legeredményesebb focistája még lehet, de egyelőre még ezt se érte el. Válogatott szinten még semmi maradandót nem mutatott.

Kicsit hasonló az eset mint anno a Forma 1-be Schumahernél. Nagyon jó képességei vannak, de jókor van jó helyen. Voltak a történelem során már olyan játékosok akik ebbe a Barcába ugyanezeket az eredményeket lehozták volna (a brazil Ronaldo egyik Barcás évébe majdnem, vagy pontosan ugyanannyi gólt rúgott mint Messi amikor az egyik aranylabdáját kapta, pedig a Barca akkoriban nem volt ilyen erős ), sőt nagy valószínűséggel C. Ronaldo is ezt csinálná ebbe a csapatba.

Azt, hogy ki minden idők legjobb futballistája amúgy se lehet csak úgy megmondani, de könnyen lehet, hogy olyan eredményeket ér még el karrierje során, hogy sokan azt mondják majd, hogy őt illeti meg ez a "cím".

2012. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sztem nem. a mai kor. számomra a világ legobb 3 játékosa így néz ki:

3.hely:pele

2.hely:maradon

1.hely Puskás!!!

2012. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem már nagyon elegem van belőle. Az egész focivilág erről szól. 3 éve nincs értelme izgulni egy aranylabda osztáson, mert egyértelmű, hogy neki adják. Rajta kívül legalább 1 tucat jobb focista is van, csak messi elnyomja őket. Majd ha elmegy (ha elmegy valamikor) a barcelonábol mondjuk egy Bayern münchenbe, PSG-be, Manchesterbe unitedbe, és ugyanezt a teljesítményt tudja nyújtani, akkor lehet ilyenekről beszélni, hogy a világ legjobb focistája.
2012. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én szubjektív véleményem szerint ilyet csak olyan játékosról lehet mondani, aki legalább egyszer megnyert egy VB-t is, vagy ha nem, akkor legalább brillírozik a válogatottban is. Márpedig ott eddig nem villogott, a 2010-es VB negyeddöntőn a német bekkek röhögve levették a pályáról, és a tavalyi Copa America is komikus volt argentin szemszögből. Ezzel persze nem akarom leírni őt, hiszen még alakíthat nagyot a válogatottban.

Ettől függetlenül, ha csak klubszinten nézzük a dolgokat, akkor szerintem ki lehet jelenteni róla, hogy minden idők legjobb játékosa.

2012. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Szerintem a válogatottbeli sikerek csak ezután jönnek, mivel csak 24 éves és úgy gondolom igazi vezéregyéniséggé kell válnia a komoly nemzetközi sikerhez :) Az eredményei viszont magukért beszélnek, bárki bármit mond, aranylabdát nem adnak a semmire, ahogy sokan ezt állítják az utóbbi 2-ről. Ez a tipikus duma meg hogy más bajnokságban szarrárúgnák... hát ez még szánalmasabb.Nézzük csak meg David Silvát, Agüerót, vagy Robinhot..A világ legdurvább bajnokságában gond nélkül fociznak/fociztak..és tök egy súlycsoportban vannak Messivel. Régebben nem mondtam volna, hogy ő a legjobb focista, aki valaha élt, de mostanában egyre univerzálisabb (szűk értelemben persze), és még előtte az élet: Szerintem komoly erőfeszítések nélkül az egyik legnagyobb legenda lesz.
2012. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Messi maga a csoda. Maradonára emlékeztet :) :)

Szerintem a legjobb mostanság:

Ronaldo és Messi :)

2012. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem mondom, hogy Ő a világ legjobb focistája, de az, hogy 25 évesen ilyen eredményeket ért el, az már tényleg csoda. Ráadásul a napokban állította fel az új világrekordot is. Lehet, hogy hozzájárul, hogy a Barcelonában játszik, de nem kizárt az sem, hogy magától érte el ezeket a csodás eredményeket. Barcás vagyok, de SZERINTEM Ronaldo is ugyanúgy megkaphatná a világ legjobb futballistája elnevezést, mint Messi.
2012. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, eltelt 3 év, most pofázzatok! Gondolom, most már nem fér sok kétség hozzá, hogy Messi a világ egyértelmű legjobbja!

Várom az ellenérveket! :-)

2015. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Minden idők legjobbja sztem PUSKÁS FERENC
2015. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szó sincs róla.
2022. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!