Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az Ajax tényleg zsidó csapat?

Az Ajax tényleg zsidó csapat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapítói zsidók és szurkolóinak nagy része kifejezetten büszke is a klub zsidó múltjára. Szurkolótáborának egyik része ki is teszi az izrael zászlót a mérkőzéseken.
2012. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

az amszterdami gyémántcsiszoló zsidók alapították. Igen, "zsidó csapat".


Csak nem most döbbent rá egy jóérzésű antiszemita, hogy a kedvenc külföldi focicsapata zsidócsapat?


Ez gyönyörű lenne XD

2012. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Mit számít az, hogy ki zsidó, és ki nem? Talán van olyan ember, aki nem a pénzt hajhássza, nem éhes a gyönyörre, a felvágásra? Mindenki ugyanolyan üres zsák, mint te és én, mindenki csak azt nézi, milyen gyors a vonat, és nem azt, hogy ki ül melléd. Romlott az egész világ, nincs már zsidó, nincs cigány, ember van és eláshatja magát, mélyen a föld alá, mert jön a leszámolás.
2012. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából egy ismerősöm miatt írtam ki a kérdést aki nem hitt nekem. Én már elég régóta a Feyenoordnak szurkolok. Csak mindig cikizzük egymást. De ezzel most jól beégetem :P
2012. márc. 9. 10:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok volt a vodka, bocs a szabad-költeményért. Amúgy az MTK is az, régen a meccsein az ellenfél szurkolótáborából libákat engedtek el, vicces lehetett.
2012. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy az Ajax zsidócsapat nem égeted be. Az égeti be őt is meg téged is, ha ez a tény bármelyikteket zavarja.

Nagy műltű klub, és a szurkolói büszkék a múltjára és a jelenére is. Mindenféle vallású vagy vallástalan szurkolói is nagy számban vannak, ahogy a játékosokkal vagy a vezetőkkel kapcsolatban sincs semmi ilyen előírás. Elsősorban Amsterdam város csapata. Az meg, hogy a zsidósághoz kötődik, csak nagyon primitív embereknél jelent problémát. Igaz, ilyen primitív ember elég sok van. Ha a barátod intelligens, akkor a "beégetésed" hatására, nem az Ajax-szal, hanem a zsidósággal kapcsolatos nézeteit fogja revidiálni.

2012. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd már meg azt a címert...
2012. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdező egy szánalmas kiskamasz, akinek nincs fogalma a világ dolgairól, csak valahol azt hallotta, hogy a zsidókat szidni kell, és ez ráragadt.
2012. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 David82 válasza:

Az volt. Hogy most milyen, nem tudjuk.

Feyenoordnak szurkolsz? Azt hittem, a Fulhamnak.

Én inkább Newcastle-nak.

2015. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!