Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Én 14 éves vagyok és nagyon...

Szabó János Alex kérdése:

Én 14 éves vagyok és nagyon jól megy a foci, már voltam gólkirály is, de egy faluban élek ahonnan elég nehéz próbajátékra mennem. Szeretnék focizni hogyan tudnék innen kikerülni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy a helyi faluligában gólkirály lettél semmit nem számít.


Utánanézel, hogy mikor és hol van próbajáték lehetőség. Felülsz a buszra és elmész.

Ha jó vagy akkor beválogatnak, ha nem akkor maradj a faluban és gyakorolj még.

2012. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

figyelj ezzel nincs gond simán elmegyek kocsival is !csak nem találtam sehol próbajátékot eggyik csapat sem írja le hmikor van vagy ez van egész éven?

nem tom ezért kértem segítséget am meg a faluligában 300-an vannak!

2012. márc. 11. 16:07
 3/3 anonim válasza:
Nekem az egyik ismerősöm is ilyen helyzetbe volt, szintén most 14 éves, éső elment egy ilyenre. Megválasztották az év kapusának, és hívták a bayern münchenbe is. Persze ha nem megy el egy ilyenre, sose fedezik fel. Szerintem aki keres, az talál!!!
2012. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!